Як поліпшити родючість грунту?

Бувалі садівники і городники знають, що осінні клопоти, це не тільки збір сезонного врожаю, але і турбота про майбутнє родючості.

Літні місяці плодоношення і цвітіння найважчі для грунту, в цей період вона активно витрачає свої ресурси, живлячи і насичуючи рослини.

Як показали дослідження, до осені інтенсивна поливання в жаркий літній час і рясні сезонні опади вимивають з грунту, внесення раніше розчинні добрива.

До моменту переходу з літа в осінь природні ресурси грунту слабшають, а добрива або засвоєні, або змиті дощами. Саме в цей період внесення поживних речовин необхідно для зміцнення рослин і підвищення їх морозостійкості і подальшого зростання і врожайності.

Щоб рослини успішно перезимували, рекомендуємо вносити добрива в залишився теплий період, тоді вони легко зможуть взяти з грунту необхідні макро- і мікроелементи. Найкращий час для внесення добрив – вересень і жовтень. Коштів, для відновлення родючості досить багато, це мінеральні добавки, комплексні мінеральні добрива, гумати, і біопрепарати різного складу. Головне їхнє завдання – наситити грунт набором мікроелементів і створити сприятливе біологічне середовище для зимуючих дерев і рослин, а також відновити і підготувати грунт до наступного сезону.

Якщо вам сподобався рада, то додай його в закладки

Як мульчувати листям?

Як використовувати листя в саду.

А чи знаєте ви? Бабине літо.

Як позбутися від осінньої депресії?

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій