Аромати літньої кухні.

Сезон збору врожаю можна вважати відкритим. У теплиці і городі вже виросли справжні смачні скарби – шніт-цибуля, петрушка, кріп, крес – салат, а в лісах по запаху можна відшукати ведмежа цибуля, відомий під назвою черемша. Скористайтеся моментом: збирайте пряні трави і додавайте їх в різні страви! Вітамін С, алліцин і гірчичні масла, що містяться в зелені, сприяють гарному травленню. Не менш важливо і те, що ви відчуєте радість, коли під час приготування їжі від пряних трав повіє навесні.

Щоб насолодитися насиченим смаком і ароматом, додавайте свіжозрізані пряні трави безпосередньо в блюдо, перед тим, як його подавати на стіл. Замочіть зелень в ємності на 30 хвилин, і ретельно промийте. Щоб гарненько обсушити помиту зелень викладіть її на рушник, візьміться за його кінці і вийшов мішечком з силою помотайте в різні боки. Щоб подрібнити зелень, використовуйте добре наточеними ніж, інакше листя і стебла будуть розчавлені, рослинний сік витече, а характерний аромат пропаде. Зелень можна використовувати протягом 1 – 2 днів, якщо її помістити в поліетиленовий пакет і зберігати в холодильнику.

Шніт-цибуля швидко відростає після зрізання. Радимо зрізати листя близько до основи, відступивши від грунту на ширину двох пальців, тоді урожай цієї зеленої культури можна збирати до 6 разів за сезон.

Якщо вам сподобався рада, то додай його в закладки

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій