Білий колір в інтер’єрі

Білий колір можна асоціювати і з холодними снігами і величезними айсбергами в океані, а можна уявити собі гарячий білий песок.Сотворіте свій білий інтер’єр, вам він дуже сподобається.
Ось тільки не треба повторювати про те, що плями, розводи і бруд – незмінні супутники всього білого, а інтер’єру так і поготів. Подумайте: від того, якого кольору в вітальні диван кількість залишаються на ньому плям анітрохи не змінюється. Ось тільки на кольоровий, особливо темної оббивці, плями менш видно або практично непомітні, чого не скажеш про білому. Білий колір в інтер’єрі не розводить антисанітарію, а навпаки: стимулює підтримувати чистоту.

Якщо питання гігієни можна вважати закритим, то саме час відкрити для Вас необмежені можливості білого кольору в дизайні приміщень. Світлі відтінки здатні візуально розширити простір. Чи варто шукати щось світліше, ніж білий? Питання риторичне, а перевага очевидна: візуальне додавання квадратних метрів житла забезпечено. Тепер питання до дамам: які кольори в одязі сміливо можна комбінувати з усіма іншими? Звичайно ж, чорний і … білий! Те ж багатство вибору білий дарує і в інтер’єрі.

На білому дивані доречна подушка будь-якого відтінку, а біла обробка стін дозволяє коллоріровать приміщення будь-яким за кольором текстилем. Тільки уявіть собі, як завіса улюбленого кольору кидає легкий відтінок не всі білі предмети в приміщенні. І ще одне: міняти дизайн інтер’єру, базовим кольором якого є білий, можна набагато частіше, не замислюючись про вартість цих змін. Змініть колірну гамму декоративних акцентів – і вуаля – новий імідж старої кімнати готовий! До речі, ті самі елементи декору ніколи не загубляться в білому інтер’єрі, і завжди будуть подані у вигідному світлі.

І нехай навесні в білий інтер’єр поселяється відблиски молодого зеленого, а восени – вогненно-червоного.
Білий панує і в різних стилях, адже йому відкриті двері в інтер’єр будь-якого стильового рішення. Хочете палацовий стиль? Будь ласка: розкішна біла меблі розписана золотом багато що скаже про господарів будинку. Хай тек? Простіше простого – біле матове скло з інтер’єром в такому стилі просто нерозлучні! Від пихатої помпезності до японського аскетизму – все підвладне білому!

Відтінків білого більш ніж достатньо, щоб задовольнити пристрасті і побажання будь-якого. Білий може бути іскристим сніжним, голубувато-холодними, кремово-теплим, ніжно-сірим … Є з чого вибрати. Так чи варто відмовлятися від білого інтер’єру? Тим більше, що психологи підтверджують дивовижну здатність білого викликати найрізноманітніші відчуття і дарувати різноманітні відчуття, в залежності від нашого настрою. Він може бути умиротвореним і спокійним, парадним і радісним, ніжним і витонченим …

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій