Маленькі дачні ради

• Якщо в зимову пору, коли на садовій ділянці вимкнений водопровід, знадобиться вода, то з положення можна вийти, заливши в перші морози 4-5 літрів води в 10-15 поліетиленових пакетів і зав’язавши їх гумовим колечком. Розморозити лід в пакеті можна при опаленні будиночка.
• Козли для пиляння дров зручно мати розбірні і змінюється довжини. Такі козли зручно зберігати в сараї, на них можна пиляти колоди будь-якої довжини. Для цього хрестовини повинні бути рухомо насаджені на стрижень з фіксацією (наприклад за допомогою стяжного хомута під болт) в будь-якому положенні. Козли виготовляються з металу або деревини або з їх комбінації.

• Пиляти поодинці дворучний пилкою можна в такий спосіб. До другої ручці пилки потрібно прив’язати гумовий джгут, закріпивши його інший кінець за кілочок (якщо більше нема за що), вбитий в землю на деякій відстані від козел. Правда, тягнути пилу на себе доведеться з великим зусиллям.

• Для власників садових будиночків може стати в нагоді наступний термодатчик. Два контакту, поміщені всередину гнучкою пластмасової ємності, обов’язково замкнуться, якщо замерзне вода у металевій сорочці. Датчик, таким чином, дасть сигнал, що температура впала нижче нуля, наприклад, в погребі, де зберігаються овочі.

• За наповненням відра під раковиною умивальника іноді встежити буває важко. Особливо якщо вони сховані за декоративними стінками. Нескладний пристрій вчасно просигналізує про загрозу переповненні: пінопластовий поплавок, піднявшись разом з рівнем води в відрі, замкне прикріплений до верхньої частини шматочком фольги контакти сигнального ланцюга, состояшіх з батарейки і лампочки від кишенькового ліхтарика.
• Працюючи в саду, доводиться деколи обрізати гілки колючих рослин . Щоб захистити руки надіньте на садові ножиці половинку старого гумового м’яча.
• Під краном на садовій ділянці не буде бруду, якщо вкопати трубу-відстійник. Затягнувши верх труби сіткою, можна не побоюватися, що мило чи зубна щітка потраплять в відстійник, та й мити овочі і фрукти буде зручніше.

• Якщо хвіртка на ваш садову ділянку буде складатися з двох половинок – верхньої і нижньої, ви легко зможете потрапити на дачу навіть після сильного снігового замету. У літню пору обидві половинки скріплюються між собою за допомогою віконних шпінгалетів.
• Для гарантії запилення дводомних рослин (наприклад, обліпихи) треба зрізати навесні гілку з пильовиками з чоловічого рослини, помістити її в пляшку з водою і підвісити в крону жіночого рослини.

Якщо вам сподобався рада, то додай його в закладки

Помідори: Самоподвязка томатів на сітці – ледачий город

зберігання саджанців

Рятуємо сад від зайців і мишей.

Де в саду краще розміщувати смородину?

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій