Мій дім моя фортеця!

Щоб з нової житлоплощі по-справжньому затишне домашнє вогнище – потрібно все продумати до дрібниць. Це стосується дизайну інтер’єру, якості будівельних матеріалів, меблів, побутової техніки та інших не менш важливих речей.Коли зроблений ремонт, куплені столи, крісла, холодильник, плита і т.д. необхідно приступити до найцікавішого і цікавому етапу – підбору красивих і практичних аксесуарів. Міцний сон – запорука здоров’я!

Давайте почнемо з найголовнішої кімнати – спальні. Тут необхідно створити атмосферу спокою. Адже саме тут ви будете відновлювати свої сили після важких робочих днів. Так що білизна постільна купити потрібно відмінної якості! Як же вибрати серед усього розмаїття дійсно якісну річ? Звертайте увагу на такі моменти як:
колір;
малюнок;
вид тканини;
розмір.

Перші два пункти повинні спиратися суто на ваші уподобання. Улюблена забарвлення завжди буде радувати око, і викликати тільки приємні позитивні емоції. Професійні дизайнери радять робити вибір на користь спокійних тонів з дрібним візерунком. Вони сприяють до відпочинку і релаксації! Натуральне або синтетичне?

І ось найголовніший критерій – вид матеріалу. Від нього залежить практично все. Сьогодні в магазинах білизна постільна купити можна як з сучасних синтетичних тканин, так і з традиційних льону, бавовни і т.п. Ви можете зустріти навіть такі на перший погляд екзотичні аксесуари з бамбука. А, між іншим, волокна цього дерева в Китаї використовувалися багато століть і мають ряд унікальних властивостей. Наприклад, така тканина здатна вбивати мікроорганізми завдяки вмісту в ній природних бактерицидних речовин.

А ось синтетика не може порадувати покупця такими перевагами. Однак вона виграє тим, що коштує менше грошей. Однак такі матеріали можуть стати причиною дискомфорту, безсоння і навіть алергії. Краще робити перевагу на користь «перевірених століттями» шовку, бавовни, овечої вовни і т.д.

Ну і звичайно не забудьте врахувати розмір. Як правило, на ринках продають стандартні комплекти:
Полутороспальна;
двоспальний;
євростандарт.

Щоб не помилитися, виміряйте довжину і ширину ковдри і порівняйте з розмірами аксесуара.

Нюансів багато, так що не полінуйтеся дізнатися всі тонкощі. У будь-якому випадку зайві знання ніколи не завадять, і у виборі вам не доведеться сумніватися! Хороших вам покупок!

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій