Вибираємо постільну білизну

Якість сну залежить від багатьох причин і властивості матраца, подушок і постільної білизни мають не останнє значення. Які тканини для постільних комплектів найпрактичніші? Що найкраще вибрати для своєї сім’ї?

Сон – невід’ємна частина нашого життя. Уві сні ми відпочиваємо, набираємося сил перед новим днем. Сон подібний до очищенню, після якого ми прокидаємося зі свіжими думками і чистим розумом. Крім того, він має великий вплив на наш настрій.

Доведено численними науковими дослідженнями, що недостатній сон знижує здатність людини до інтелектуальної діяльності, уповільнює час його реакції. Серед способів підвищити свої розумові здібності на першому місці стоїть здоровий і досить тривалий сон. Недолік сну приводить також до депресій. Перебуває в депресії людина все бачить в сірому кольорі, нічого його не радує, ніщо не викликає інтересу. Від депресії теж є ліки – здоровий сон.

Існує безліч факторів, які впливають на наш сон: мікроклімат в приміщенні, температура, колірна гамма, а також, звичайно ж, рівень комфорту. Зручна подушка теж має важливе значення, як і ковдру, добре утримує тепло в зимовий час і легке і «дихає» влітку. В тому числі, дуже важливо вибрати гарне постільна білизна.

Приміром, шовкову ковдру asabella (http://movec.ru/shop/tag/beljo-anabella/) подарує Вам відчуття солодкої млості і дивного комфорту, після такого сну Ви прокинетеся в прекрасному настрої. Звичайно, все залежить від ваших індивідуальних переваг.

Колись раніше постільна білизна дістати було не так-то просто, а про будь-якому різноманітності і мови не було. Батьки купували те, що з’являлося на прилавках. Зараз Ви можете зайти на сайт Інтернет магазину і переглянути онлайн каталоги, де представлений багатий асортимент шикарних комплектів постільної білизни з найрізноманітніших матеріалів. На що ж слід звертати увагу при покупці в першу чергу? Як вибрати таку білизну, яке подарує Вам справжнісінький комфорт і міцний здоровий сон? Давайте спробуємо розібратися.

В першу чергу, вирушаючи в магазин або вибираючи те, що Вам потрібно в Інтернет магазині, Ви повинні точно знати розмір, який вам необхідний. Краще за все не покладатися «на авось», а точно виміряти параметри, адже постійно збирається простирадло буде, м’яко кажучи, дратувати, а якщо вона буде звисати до статі, то ліжко Вам доведеться міняти дуже часто, адже в такому випадку вона просто збере на себе весь пил. Отже, з розмірами визначилися. Далі слід вибір матеріалу. Тут складніше, асортимент постільної білизни в сучасних магазинах просто рясніє своєю різноманітністю.

Як відомо, білизну з натуральних матеріалів варто на порядок вище, ніж, ніж вироби із синтетичних тканин. Так, воно легко стирається, та й гладити його зовсім не обов’язково, синтетика практично не мнеться, але на цьому, мабуть, гідності його закінчуються. Сон на такій білизні чи принесе відчуття комфорту. Воно постійно електризується (в темряві Ви зможете побачити навіть іскри). Крім того, такий сон буде не дуже-то корисний для Вашого здоров’я. Краще за все не економити на своєму здоровий сон і вибрати все-таки натуральні матеріали.

Дуже популярним останнім часом стає шовк. Мабуть, його головним і єдиним недоліком є ​​висока ціна. Але, треба сказати, що якість такого постільної білизни цілком свою ціну виправдовує. Гарне, по-настоящемукачественное постільна білизна з шовку на http://movec.ru/shop/bedclothes/silk/не має недоліків. Якщо раптом Вам доводилося чути про те, що шовк ковзає, холодить, а також схильний до виникнення затяжок і зачіпок, швидше за все, мова йшла про не особливо якісному виробі. Шовк є одним з найкращих варіантів для покупців, які можуть його собі дозволити.

Також популярним є льон. Це споконвічно російська тканину. Той, хто носив одяг з цього матеріалу, знає, наскільки комфортним він є. Єдиний його недолік – важке прасування. Без праски з парогенератором важко впоратися. Зате така білизна підтримує тепловий режим, воно є екологічним і неймовірно міцним.

Постільна білизна з бавовни буває різним по щільності, по міцності, по стійкості забарвлення. Не завжди просто розібратися, чим відрізняється бязь від сатину, ранфорс від біоматіна. Але все бавовняні тканини відмінно вбирають вологу і дозволяють тілу «дихати».

Автор: Олена Андрєєва.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій