Як купити хороший сейф

Що таке сейф?

Говорячи простою мовою, сейф являє собою металевий ящик або шафка для зберігання цінностей або важливих документів, що представляють якийсь інтерес. Прабатько сейфа – важкий ковану скриню з величезним замком. Принцип пристрою зберігся і в сучасній конструкції. Це міцна оболонка зі сплаву металів і хороший надійний замок. Для того щоб купити сейф, який відповідає вимогам надійності та міцності, потрібно визначитися з типом потрібної конструкції.

Типи і класи сейфів

Якщо необхідно вберегти цінне майно в основному від вогню, то краще купити сейф з функцією вогнестійкості, яка поділяється на класи. Існує три класи вогнестійкості, які залежать від матеріалу що зберігаються цінностей: для паперів, магнітних носіїв або плівки.

Вогнестійкі сейфи виконані зі спеціальних вогнетривких текстур, стійкість яких вказується в хвилинах, в умовах пожежі. Ці сейфи надійний захист від зломів не припускають.

Для збереження грошей, акцій або коштовностей від грабежу, варто купити сейф з гарантією взломойстойкості, яка має свою класифікацію. Класів цієї функціональної особливості сейфа більше шести для широкого споживання. Решта класи зломостійких сейфів випускаються під індивідуальне замовлення. Сейфи проходять суворі випробування, на підставі яких присвоюються класи.

При необхідності збереження від всіх обставин можна купити сейф , який має визначення – вогнезломостійкі. У цьому випадку виробник дає гарантію захисту і від пожежі, і від грабіжників. Сейф з електронним замком вважається найбільш надійним. Він передбачає ряд додаткових функцій: аварійне відкривання, доступ кільком особам і т.д.

Замки для сейфа

Замки для захисної конструкції пропонуються найрізноманітніші. Механічні з кодом, традиційні замки з ключами, механічні з кодом і ключами і замки змішаних типів. Для надзвичайно захисту виробники пропонують купити сейф з електронним замком.

Існують і ультрасучасні замки – з магнітними кодами, біометричні та інші.

види сейфів

За своєю конфігурацією і області застосування сейфи поділяються на вбудовані, автомобільні, переносні пристрої для зберігання, міні-сейфи для ключів, меблеві та інші.

За індивідуальним замовленням можна купити сейф в ексклюзивному дизайні.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій