Як оформити дитячу кімнату?

У якщо вас з’явилася можливість надати своїй дитині окрему кімнату, не поспішайте перегортати модні журнали по інтер’єру і приміряти образи на дитячу свого малюка. Створення дитячої кімнати це творчий і захоплюючий процес для вашої дитини, допоможіть своїй дитині самостійно створити образ своєї кімнати. Займаючись разом з дитиною облаштуванням його кімнати, ви вчитеся краще розуміти його і дозволяєте йому розкрити свої творчі здібності.

Вибирайте разом колірну гамму кімнати, її образ і стиль. Не наполягайте на своєму варіанті, прислухайтеся до своєї дитини. Не всі дівчатка мріють про кімнату принцеси, і не завжди хлопцям за смаком піратські інтер’єри. Поставтеся з розумінням і увагою до побажань і фантазії вашого маленького дизайнера і дозвольте йому створити свій маленький казковий світ.

Завдання батьків – зробити кімнату для дитини безпечною. Вибираючи меблі для дитячої, ви повинні пам’ятати, що в інтер’єрі не повинно бути гострих кутів і небезпечних конструкцій. Всі елементи меблів повинні бути надійно закріплені. Не допустимі в дитячій лінолеум через його токсичності, товсті килими і килимові покриття, які важко очистити від пилу. Крім цього вони можуть викликати алергію у дитини.

Всі ми знаємо, як діти люблять грати на підлозі і будувати свої будиночки і притулку, тому подбайте про те, щоб підлога була теплим. Ідеальним варіантом буде невеликий килим з натуральних матеріалів, який буде легко випрати або здати в чистку.

Не слід розміщувати на шафі або підвісній полиці важкі предмети. Діти часто затівають під час відсутності батьків рухливі ігри і впав квітковий горщик або томи енциклопедій можуть привести до травми.

Подбайте і про екологічну чистоту матеріалів використовуваних в дитячій. Стіни краще пофарбувати водоемульсійною фарбою або поклеїти паперові шпалери. Меблі повинна бути тільки з натуральних матеріалів і відповідала сертифікатам якості.

Дитяча кімната повинна добре провітрюватися, але в ній неприпустимі протяги. Двері в кімнату маленької дитини потрібно вибирати з прозорими вставками, щоб батьки могли контролювати малюка. Підліток потребує у своєму власному просторі, куди доступ стороннім (в тому числі і батькам закритий).

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій