Як вивести мурах з квартири

Домашні мурахи проникають куди завгодно, поїдають солодощі та м’ясні продукти, а так само можуть пошкодити одяг і стати переносниками збудників різних захворювань, розносячи різні бактерії.Щоб вивести мурах з квартири використовуйте наступні методи:


1. Розведіть у склянці води одну чверть чайної ложки борної кислоти, додайте три чайних ложки цукру і одну чайну ложку меду. Розставте приманки на місця, недоступні для тварин, але доступні для мурашок. Протягом місяця ваша квартира буде повністю позбавлена ​​від паразитів.

2. Змішайте хлібні дріжджі з медом. Розкладіть їх порціями по місцях їх годівлі. Цей запах приверне мурах, після поїдання цієї суміші, вони просто будуть лопатися.

3. Добре допомагає і цей рецепт: змішайте 2 столові ложки будь-якого фаршу і пів чайної ложки меленої сухої борної кислоти. Після вживання цієї приманки мурахи дуже швидко дохнуть.

4. Операція “солодкість”: змішайте мед і суху борну кислоту, капніть кілька крапель води, вийде кашка. Розкласти її на місця, де найчастіше прогулюються мурахи, через кілька днів вони зникнуть. Через два тижні цю процедуру знову необхідно повторити.

5. Використовуйте професійні хімічні засоби, наприклад крейда «Машенька». Прокресліть їм лінії уздовж їх стежок (вони завжди рухаються строго за своїми стежками) не перетинаючи їх, тільки так, що б захистити їх від води. Мурахи не наважуються перейти через лінію з “Марійки” і активно продовжують ходити від одного краю до іншого, через день вони просто йдуть.

Для того, щоб вивести мурах з квартири зі сто відсотковою ймовірністю того, що вони більше не повернутися, труїте їх не поодинці, а одночасно з сусідами, що б мурах не було

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій