5 порад щодо вибору золотих годинників

Золотий годинник – один з преміальних аксесуарів, здатних підкреслити смак, образ і статус свого власника. Кожна дівчина хоче, щоб в її гардеробі завжди був повний набір прикрас та аксесуарів з благородних металів і відповідної забарвлення. Але вибір будь-якого вироби з золота потрібно здійснювати з посиленою увагою до деталей, щоб в майбутньому про нього не шкодувати.

Нещодавно український інтернет-магазин Watch.24k.ua опублікував великий матеріал з порадами щодо вибору золотих годинників. У статті фахівці магазину поділилися поруч корисних порад. До слова, на Watch.24k.ua дуже великий вибір золотих годинників для дівчат і чоловіків. Тому фахівці магазину дуже добре розбираються в цьому питанні. Виходячи з їхніх порад і нашого досвіду ми підготували п’ять слушних порад для вдалого вибору золотих годинників.

1.На золото йде сертифікат

Незважаючи на те, що годинник не є повністю золотим виробом, їх складова частина виконана із золота. Цей елемент з благородного металу повинен мати документ, що підтверджує пробу і справжність золота. Якщо мова про годинник від іноземних виробників, то повинно бути два сертифікати: міжнародний від виробника і регіонального зразка, наприклад, України або Російської Федерації. Без цих документів немає гарантії, що виріб по-справжньому золоте.

2. Не все те золото, що блищить

Якщо пройтися по каталогу Watch.24k.ua можна помітити, що золотий годинник стоять досить великої суми грошей. При цьому в сусідніх розділах можна зустріти годинник з корпусом золотистого кольору на порядок дешевше. У цьому випадку мова йде про позолоті. Зазвичай це, так зване, PVD-покриття. Воно являє собою якісне нанесення надтонкого шару золота на поверхню елементів вироби. Подібний годинник візуально нічим не поступаються, але не є ювелірним виробом. Якщо вам не вистачає коштів, то рекомендуємо звернути увагу на хороші позолочений годинник, виглядають вони також елегантно і престижно.

3.Золото не обов’язково жовте

Багато хто до цих пір дивуються, коли бачать сріблясті кільця, виконані із золота. Це пов’язано з тим, що золото буває не тільки жовтого кольору. Найбільш ходовими відтінками цього металу є білий, рожевий і червоний. Зазвичай при однаковій пробі предмети, схильні до жовтого золота коштують дорожче.

4.Лучше кварцовий механізм

Золото – дуже ніжний матеріал. Тому професійні годинникарі рекомендують моделі з кварцовим механізмом. Робота справжньою «механіки» створює безперервні слабкі вібрації, які негативно впливають на метал при тривалій експлуатації. Через це через десяток років носіння золотий годинник з механікою виглядають гірше свого аналога з кварцовим механізмом.

5. Не для інвестування

Серед справжніх годинникарів не існує привілеїв перед матеріалом корпусу або браслета. Тому якщо ви хочете купити золотий годинник з розрахунком майбутньої перепродажу, коли золото зросте в ціні, то ви можете сильно помилитися. Серед годинникарів цінуються рідкісні і лімітовані моделі, а матеріал виходить на другий-третій план. Тому такі хронометри краще підбирати тільки для себе або подарунка.

Якщо ви плануєте поповнити свою колекцію ювелірних прикрас та аксесуарів золотим годинником, то рекомендуємо врахувати наші п’ять рекомендацій. Сподіваємося вони допоможуть вам зробити вдалу покупку.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

1 коментар до запису “5 порад щодо вибору золотих годинників”

  1. На мое усмотрение золотые наручные часы может себе позволить купить не каждый покупатель. В наше время стало возможным приобрести не только оригинальные наручные брендовые часы, но и копии наручных часов. Про такие часы можно почитать сейчас http://muz4in.net/news/vybor_zhenskikh_chasov_slozhnyj_no_vozmozhnyj/2017-04-01-42922 в интернете на определенных сайтах. Они расскажут, что копии часов, практически ни чем не уступают оригинальным.

Залишити свій коментарій