Королівські ботанічні сади Кью

Безліч рослин з усього світу в природних умови зростання, – тропічні орхідеї і проліски високогір’я, кактуси і квітучі азалії, – все це можна знайти в Королівських ботанічних садах Кью (Royal Botanic Gardens, Kew).

 

Королівські ботанічні сади Кью (Royal Botanic Gardens, Kew), або скорочено Сади Кью (Kew Gardens) – це величезний комплекс ботанічних садів під відкритим небом і оранжерей в південно-західній частині Лондона між Ричмондом і Кью. Дивовижне місце, де зібрано безліч рослин з усього світу, історичний парковий ландшафт XVIII-XX століть, дивовижні архітектурні споруди в різних стилях.

Сади Кью варто відвідати любителям природи і цінителям краси рослин. Колекція Ботанічних Садів Кью – одна з найбільших в світі колекцій живих рослин світу, вона містить більше 30 тис. Видів рослин, а гербарій – близько 7 млн. Зразків.

Сади Кью – це і наукова лабораторія, де постійно ведуться дослідницькі роботи. Тут вирощують безліч диких форм рослин з усього світу, які служать вихідним матеріалом для виведення нових сортів.

У закритих приміщеннях підтримується певний кліматичний режим: вологого тропічного лісу для орхідей, прохолоди навіть в літню спеку для рослин високогір’я.

Королівські ботанічні сади Кью щорічно відвідує більше мільйона туристів з усього світу.
У садах Кью знаходиться найповніша колекція орхідей в світі і вона постійно оновлюється. Величезна колекція азалій вражає відвідувача в період цвітіння. Є також велика колекція екзотичних хижих рослин і папоротей.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій