Новорічні конкурси або як влаштувати незабутню вечірку

Хороший святковий відпочинок – це не тільки їжа, але і спілкування з друзями. І щоб таке спілкування було веселим і залишило приємні спогади, потрібно підготуватися до вечірки заздалегідь.

 

Якщо ви хочете, щоб про вашу новорічній вечірці ще довго згадували з посмішкою, то вам потрібно грунтовно до неї підготуватися. З чого ж складається хороше торжество?

По-перше – смачна їжа. Якщо ви любитель кулінарних шедеврів, то вам не складе труднощів приємно здивувати своїх гостей незвичайними і різноманітними стравами власного приготування. Якщо ж ні – будь-який супермаркет або ресторан готовий надати вам широкий вибір страв на будь-який смак.

По-друге – якісне питво. І це не обов’язково алкогольні напої. Це можуть бути соки, чай, кава, безалкогольні коктейлі, які можна приготувати саміому або ж скористатися послугами супермаркетів. Якщо ж ви купуєте алкоголь – потрібно уважно перевіряти його якість, так як отруєння алкоголем викликає не найприємніші емоції.

Отже, гості ситі й напоєні, а що ж далі? Безсумнівно, третім і найважливішим аспектом свята стануть новорічні конкурси на http://pozdravok.ru/! А ось тут потрібно уточнити, яка саме у вас торжество, так як культурна програма для дитячого свята буде істотно відрізнятися від програми, призначеної для корпоративного заходу. Нижче ми розглянемо особливості кожної з них.

Новорічні конкурси для дітей. В основному це будуть конкурси, пов’язані з фізичною активністю, логічним мисленням, винахідливістю. Можна в якості паузи, поки ви будете готувати реквізит для наступного номера, включити в програму показування фокусів або запропонувати дітям конкурс талантів. Нехай кожен зробить те, що добре вміє: розповість вірш, станцює, заспіває тощо. Зрозуміло, за винагороду.

Будь-які новорічні конкурси для корпоративу мають розкутий характер. В першу чергу тому, що тут провідним може бути не одна людина, як на дитячому святі, а кілька, кожен з яких може спеціалізуватися на своїй тематиці. Наприклад, ведучий за частиною логічних конкурсів, типу питання-відповідь, може заповнювати паузу поки хтось готує смугу перешкод для гонок на офісних стільцях.

Якщо ж у вас сімейне торжество, то, хоча тут немає ніяких формальних заборон і табу, доведеться набагато ретельніше опрацювати програму вечора. Адже у вас збереться вся родина, а це значить, що потрібно придумати розвагу для всіх, від малого до великого. Наприклад дітям краще влаштувати гри на манер «веселих стартів», а людям похилого віку, бабусям і дідусям – інтелектуальні конкурси. Але ж і дорослим потрібно не дати занудьгувати, тому грамотне складання сценарію свята – це ціле мистецтво, яке вимагає певної вправності, майстерності і артистизму.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій