Подорож до Севільї з дітьми

Подорожі, відкриття нових країн і сімейний відпочинок з дітьми можна легко поєднати, вибравши зручний маршрут по містах Європи. Вдалим варіантом може стати Іспанія. Самим пристрасним і колоритним іспанським містом можна з упевненістю вважати Севілью. У столицю Андалусії завжди прагнули любителі кориди і захоплюючого фламенко.

 

Але як же сімейний відпочинок? І що можна подивитися з дітьми? Своїми враженнями ділиться наша читачка:

«Здрастуйте, шановні читачі. Сьогодні я хотіла б вам розповісти про свою поїздку до Севільї з коханим чоловіком і дітьми. Перед в’їздом в цю перлину Андалусії нам виднілася дзвіниця міського храму, який був у нас першим в списку відвідувань. Варто відзначити, що подорожували ми самостійно, орендувавши FordS-maxблагодаря сайту еавтопрокат.ру за невелику вартість, завдяки чому ми змогли відвідати якомога більше місцевих пам’яток в сімейному колі, на парячись в громадському транспорті, слухаючи нудні історичні розповіді гіда.

У даній статті я напишу тільки про тих красу Севільї, які справили на мене величезне враження, а таких в общем-то багато.

Як я вже згадувала вище, величезна споруда севільського собору у нас була першою в списку, адже це дуже красива споруда, яке видніється з усіх частин міста. Дивлячись на таке величезне спорудження розумієш, чому його назвали пам’ятником Всесвітньої спадщини – це воістину шедевр світової архітектури. На побудову чітко прямокутного храму були витрачені чималі гроші, завдяки чому тепер величезний вівтар і безліч каплиць ваблять сюди туристів з усього світу.

Побувавши тут ми з сім’єю налаштувалися на те, що більше жодна пам’ятка нас більше не здивує так, як севільський собор. Але не тут-то було: вежа Хиральдо, яка відкрила нам розкішний панораму Севільї, перевершила всі наші очікування. Єдиний мінус – нам довелося дуже довго і тяжко підніматися по нахиленим плитам, так як там немає сходинок. Але досягнувши мети після стометрового сходження ми не пошкодували про витрачені зусилля – побачивши гарне місто зверхньо відразу забуваєш про втому і задишки.

Продовжилося наше сімейне подорож поїздкою в королівський палац, побудова якого почалося ще в 10 столітті. Чимало зусиль доклало до того, щоб зберегти дивовижну атмосферу такого чудового місця, а палац все ще яскраво висловлював мавританський стиль. Алькасар зачаровує своїми величними стінами і всесвітньо відомими садами.

Звідси ми рушили на північний схід, де потрапили в колись існуючий тут єврейський квартал Санта-Круз, відомий вузенькими вуличками, передають історію Середніх століть. Тут дуже багато затишних кафе, в одному з яких ми вирішили підкріпитися для подальшої подорожі.

Після цього ми поїхали в протилежну сторону, на південь, до місцевого університету, на місці якого раніше функціонувала тютюнова фабрика Fabrica de Tabacos. На її побудову пішла чимала частина 18 століття, і в кінцевому підсумку вийшло таке розкішне споруда, що воно просто зобов’язане було стати чимось більшим, ніж простий тютюновою фабрикою. Розміри будівлі такі, що ще в Іспанії потрібно пошукати щось подібне – більше сучасного стадіону.

Потім ми потрапили в тихе і спокійне місце, парк Марії-Луїзи, де на території площею чотириста тисяч квадратних метрів всюди засаджені красиві дерева, квіткові сади, прокладені доріжки та ставки. Мотивацією для створення такої краси послужили передані місту в дар герцогинею Марією-Луїзою її приватні сади.

Дуже сподобалася площа Іспанії, а також будівлі колишніх виставкових павільйонів, які тут відмінно вписуються в пейзаж, стоячи півколом на площі. Зараз в них знаходяться всілякі офіси, і, як потім ми дізналися, Військовий міський музей, який ми вирішили відвідати. Найбільше враження залишила колекція зброї періоду Громадянської війни, яка колись трапилася в Іспанії.

Але найбільше мені сподобалася водна прогулянка по річці Гвадалквівір. Кожен турист просто зобов’язаний побачити вечірню Севільї з води – це неймовірна картина ».

Автор статті: Олександра Чуйко

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій