предмети старовини

Антикваріат в інтер’єрі – це не просто розкіш заради переваги над іншими. Це особливий стиль, це витонченість, це тепло спогадів, – все те, що дорого як пам’ять про радощі минулих років. Предмети старовини настільки унікальні і неповторні, що ними можна захоплюватися і надихатися, цінувати і передавати у спадок. Це прекрасний подарунок для людини, що володіє художнім смаком і цінує красу часу.

Твердження, ніби ностальгувати ми починаємо тільки після досягнення певного віку, не зовсім вірне. Так, всі ми впадаємо в приємні і разом з тим трохи сумні спогади, почувши, наприклад, мелодію юності, або відшукавши у батьків дитяче плаття, з якого вже давно і безнадійно виросли, але це прерогатива не лише дорослих.

Кожен психолог або педагог вам скаже, що навіть маленька дитина буде сумувати за улюблену іграшку, якщо її раптом у нього заберуть. Виявляється, у кожного з нас в душі є свій власний, особистий антикваріат, який викликає масу емоцій, варто тільки про нього згадати або доторкнутися до нього. Ось чому бажання збирати предмети старовини є практично у кожного. І повз магазин антикваріату нам пройти дуже складно, адже саме тут зібрані такі знайомі нам предмети. У такому місці можна знайти і овальний обідній стіл, так схожий на той самий, за яким збиралася в вашому дитинстві вся сім’я, і ​​крісло-гойдалку, практично таке ж, як у дідуся, на якому ви так любили гойдатися в саду, розглядаючи старі фотографії . Всі ці речі зберегли якісь мудрі і дбайливі люди – зовсім для вас чужі, але речі при цьому такі знайомі. Вони навіюють приємні спогади, вселяють упевненість в завтрашньому дні і дають відчуття опори.

Безумовно, антикваріат має якоїсь магічною силою. Варто його один раз побачити, і ви відразу стаєте відданим шанувальником. Не дивно, що антикваріат користується величезним попитом, а на предмети старовини ціни знаходяться на дуже пристойному рівні.

Одним з кращих в країні спеціалізованих інтернет-магазинів з продажу антикварних виробів є «3 Legion». У його каталозі представлений антикваріат різних тематик. Тут ви завжди знайдете і незвичайні подарунки, і столове срібло, і фарфор, і старовинний посуд, і предмети побуту, і ювелірні прикраси.

Окремо представлені живопис і графіка, а також вироби Сходу. Крім того, в асортименті інтернет-магазину «3 Legion» представлені предмети інтер’єру та антикварні меблі, книги, плакати, листівки, автографи, церковне начиння та ікони, предмети світського побуту. Ми здатні задовольнити запити як початківців колекціонерів, так і маститих. Наші консультанти завжди готові допомогти підібрати неординарний подарунок або елементи інтер’єру різних художніх стилів минулих епох.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій