Що подарувати людині, який може купити собі все?

Вибрати подарунок начальнику, бізнес партнеру або дуже добре забезпеченій людині часом неймовірно важко. У нього все є, він все бачив і пробував. Допоможе проста ідея – подаруйте камінь! Не шукайте королівські алмази, шукайте ідею!

Прикраса або корисна річ?

Вибираючи подарунок близькій людині можна сміливо дарувати прикраси. Якщо впевнені, що ваші смаки збігаються, звичайно.

Але дарувати своєму керівникові, все ж, краще цілком функціональну річ з напівдорогоцінного каменю або дорогоцінного металу з кристалами. Це може бути попільничка і письмовий набір, запальничка і візитниця. Вази і келихи теж завжди знайдуть собі застосування.

Можна подарувати фігурку птаха або тварини або просто окремий камінь в оправі або на ланцюжку. Але в цьому випадку важлива «історія». Чому саме цей кристал?

Камінь зодіаку

Кожному знаку зодіаку відповідають певні мінерали. Вони приносять удачу і дають енергію. Наприклад, напівдорогоцінного агат, зелений хризопраз і блакитний берил – це кращі камені для Близнюків, а для Рака – смарагд, місячний камінь і хризоберил, званий частіше “котячим оком. Знаючи дату народження людини можна вибрати потрібний камінь в подарунок.

Камені енергії і удачі

Якщо день народження залишається таємницею або небажано демонструвати знання цієї дати, то дарують камінь, що приносить удачу. Відкриємо маленький секрет: не так важливо, що за камінь, важлива легенда! Привернути до себе багатство, удачу, любов і здоров’я – мрія кожного з нас, чи не так?

Як відомо, кожен мінерал має свій «характер» і, відповідно, впливає на певні риси характеру свого власника – якісь підсилює і загострює, а якісь, навпаки, послаблює. Здатність кристалів накопичувати енергію і щедро ділитися нею була відзначена вже давно. Властивості каменів описані в багатьох стародавніх трактатах. Вважається, що людина повинна носити той камінь, який за своїми характеристиками збігається з його дійсною сутністю. Тільки тоді він може скористатися енергією каменю, розвивається в потрібному напрямку і досягає успіху.

Камені сили духу, такі як рубін, гранат, шпінель і турмалін, допомагають сконцентрувати позитивну енергію творення, підвищують працездатність, дозволяють знайти внутрішній ресурс для досягнення поставленої мети. Кристали життєвої енергії – смарагд, берил, турмалін, нефрит, авантюрин, хризопраз – наділені силою природи, допомагають швидко відновити сили і повернутися до активної діяльності.

Камені-Гармонизатор

Що таке гармонизатор, насправді, мало хто знає. Вважається, що це якийсь магічний предмет, здатний відновлювати здоров’я, стабілізувати внутрішнє психоемоційний стан людини, захищати його від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Камінь-гармонизатор може бути будь-яким, його дія складне і дуже тісно взаємопов’язано з людиною. Він повертає природну рівновагу енергій. Мало того, такий мінерал може виявляти зони негативного впливу в будинку і приводити їх в норму. Це прекрасний подарунок!

Привести удачу в будинок може і дерево щастя з мінералів. Воно привертає в будинок гроші і гармонію стосунків.

Головне – ваша фантазія, а рідкісні камені інтернет магазин завжди надасть у ваше розпорядження. Прикрашайте свій будинок і своє життя незвичайними предметами, що володіють не тільки зовнішньою красою, а й накопичують енергію природи і позитивних емоцій і щедро віддають її людям.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій