Що вибрати в подарунок керівнику

Вибрати подарунок на День народження, особливо на ювілей нелегко. А якщо потрібно купити подарунок не близькій людині, а колезі або керівнику то часом дуже складно. Запитати не завжди зручно, а образити недоречним підношенням не хочеться.

Головні критерії при пошуку подарунка – він повинен бути красивим, солідним, що запам’ятовується і корисним. Зазвичай, особливо не замислюючись, вибирають настінні або підлогові годинник. Але скільки таких подарунків отримає ювіляр? І що з ними потім робити? Краще придумати щось більш оригінальне!

Як відомо, «хороший подарунок» повинен бути більшим, важким і абсолютно не потрібним. Плюшевий слон, наприклад, або глобус. Стоп! А ось глобус – це цікаво!

Великий красивий глобус на підставці з полірованого дерева або мармуру в кабінеті керівника буде цілком доречно виглядати. В інтер’єр вітальні він теж добре впишеться. Глобус здавна вважався предметом, що підкреслює освіченість і інтерес до інтелектуальних занять. За старих часів його можна було побачити в будинках людей, які цікавляться науками і дослідженнями.

Якщо бюджет дозволяє, можна знайти старовинний глобус для подарунка керівникові. Антикваріат – це завжди стильно!

При більш скромних можливостях неважко вибрати гарний подарунковий варіант глобуса. Але дуже корисно знати, що часто він піднесе і сюрприз!

Глобус з вбудованим баром або сейфом, глобус-рулетка – ось тільки деякі варіанти подарунків, які можна часто зустріти в продажу. Музичний центр або проектор зоряного неба теж може бути в такому виконанні.

Подарунковий глобус в старовинному стилі – це справжній витвір мистецтва, адже при розробці та моделюванні його використані елементи древніх середньовічних карт, обробка виконана з полірованого дерева цінних порід. Для інтер’єру в класичному стилі це прекрасний декоративний елемент.

Для любителів самих незвичайних подарунків можна вибрати глобус-мегалевітацію з підсвічуванням. Він являє собою дзеркальну магнітну платформу, яка підсвічує світлодіодами літаючий глобус, який кружляє самостійно в просторі. Цей неймовірно красивий подарунок відмінно впишеться в сучасний інтер’єр.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій