Тури в Порто-Алегре, Бразилія

Бразильське місто Порто Алегре – сучасний мегаполіс з півторамільйонним населенням. А ось оточений він абсолютно приголомшливими найчистішими озерами, первозданним лісами, іскристими водоспадами.

 

Для того щоб побувати в одній з країн світу, зовсім не обов’язково звертатися в туристичне агентство. Сьогодні цілком можна здійснити захоплюючу подорож за кордон, організувавши його самостійно. Для цього лише потрібно зробити бронювання готелів онлайн, а також заздалегідь забронювати квитки на літак. Таким чином можна побувати практично в будь-якому куточку нашої планети, реалізувавши свої давні мрії. При цьому, як показує практика, ще й виходить значно заощадити на поїздці в абсолютно будь-який куточок світу. Головне – стежити за акціями та пропозиціями відповідного характеру і бути готовим до вояжу в будь-який час.

Наприклад, можна поїхати в сучасний бразильський місто Порто-Алегре, розташований в живописній дельті цілих п’яти річок, які впадають в проточное озеро Гуаіба. Тут прагнуть побувати шанувальники екологічних турів, які зачаровані красою тутешніх місць. А також ті, для кого кращий відпочинок – посидіти з вудкою на березі озера або прокотитися по його водної гладі на човні. І тим, і іншим тут сподобається. Взагалі в околицях міста Порто-Алегре багато природних пам’яток, які цікаво подивитися. Крім проточного озера Гуаіба, тут є абсолютно приголомшливі водоспади і густі ліси, які створюють особливу атмосферу для місцевої флори і фауни.

У самому місті Порто-Алегре теж є на що подивитися. Можна пройти на Праса та Матриса – площа, на якій розташовується одна з архітектурних пам’яток – монументальний кафедральний собор. Неподалік знаходиться музей Жуліо де Кастільяса, де можна побачити унікальні експонати місцевої національної культури «Гаушу». У публічній бібліотеці не тільки зібрані кращі твори світової літератури, а й проходять різні культурні заходи, приваблює велику кількість місцевих жителів і туристів.

У міському Музеї мистецтв можна побачити полотна пензля відомих бразильських художників, а також шедеври світових майстрів європейської школи живопису. Любителі природи обов’язково відвідають ботанічний сад, який займає велику площу в самому місті. Тут росте величезна кількість різних екзотичних рослин – близько 750 примірників. Ще одним природним мальовничим куточком міста є парк «Фаррапільо», де на тінистих алеях встановлені різні скульптури і пам’ятники, які символізують різні пам’ятні події в історії Бразилії.

Ще один парк, «Маурісіо Собріньо», на території якого обладнано безліч спеціальних майданчиків для барбекю, місцеві жителі називають «парком гармонії». І дійсно, деякі куточки парку настільки гарні, що мимоволі приходять думки про гармонію і безтурботне спокої. Але любителі природи можуть не обмежуватися тільки відвідуванням парків.

Тут можна зробити кінну прогулянку по околицях міста, уздовж берега озера або лісовими стежками, спеціально створеним для таких екскурсій. Можна також побувати на ранчо скотарів-Гаушу неподалік від міста і познайомитися з життям і побутом корінних жителів цих місць. Або поїхати на сафарі, щоб поспостерігати за життям тварин у їхньому природному лісової середовищі існування.

Якщо ж вам більше до душі огляд визначних пам’яток і прогулянки по місту, можна скористатися інтернет-ресурсом, де є онлайн бронювання квитків в Голландію. Тут можна буде познайомитися з культурою цієї європейської країни, побувати в місцевих музеях, побродити по вузьких вуличках, вимощених кілька століть назад.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій