Як оригінально подарувати гроші на весілля

Подарунок на весілля вибрати не важко: якщо не знаєте наперед, що бажають молодята, то даруєте гроші. Гроші в конверті – подарунок, на перший погляд, нудний і пересічний, але всіма бажаний. Але ж їх теж можна піднести цікаво і незабутньо.

Придумуючи незвичайний спосіб оформлення грошових купюр в якості подарунка, для початку слід подумати, а чи варто це робити. Можливо, простий конверт буде демократичніше? Якщо важливо підкреслити, що це саме ваш подарунок, в конверт вкладають привітання.

Як правило, далекі родичі, колеги по роботі, сусіди, друзі батьків та інші, не найближчі молодятам гості, дарують на весілля гроші в конвертах, не привертаючи особливої ​​уваги до свого подарунку.

Близькі родичі та друзі молодят підносять і суми побільше, і вручають цікавіше. Тут саме місце вигадці.

Основні правила вибору подарунка

Перед тим як оригінально подарувати гроші на весілля, потрібно зрозуміти, як їх потрібно дарувати правильно, щоб не образити молодят. По-перше, не варто дарувати гроші на весілля в тому випадку, якщо одружується ваш шеф, по-друге, якщо молоді дуже заможні люди.

Є і ще одне питання, яке хвилює всіх запрошених на це свято: скільки грошей подарувати на весілля? А це вже залежить від багатьох вихідних даних. Зрозуміло, в маленькому місті, мегаполісі і селі суми можуть відрізнятися, і істотно. Залежить сума і від ступеня споріднення. У будь-якому випадку, можна розрахувати мінімальну суму подарунка, а скільки до неї додати – залежить від вашого матеріального становища і бажання. Ніхто не буде засуджувати молоду маму, у якої всі гроші йдуть на дитину, за те, що грошей вона подарувала мало. А мінімальну суму можна порахувати за простою формулою: дізнатися, у скільки молодим обійшовся банкет (на одну персону, зрозуміло), і помножити на два.

Гроші або сертифікати?

Зараз багато великих центри торгівлі і розваг, а також ресторани, випускають сертифікати на різні суми. Власник такого сертифіката може витратити зазначену суму на свій вибір, але тільки в цьому центрі. Такий подарунок – щось середнє між грошима і матеріальними предметами. Так, можна подарувати гроші у вигляді сертифікату на покупку в магазині меблів або побутової техніки. Але дарувати гроші у вигляді путівки в екзотичну країну не варто – цілком ймовірно, у молодят свої плани.

Дрібниця а приємно!

Грошовий подарунок на придбання чогось потрібного теж можна красиво обіграти за допомогою будь-якої дрібниці. Такі подарунки запам’ятовуються. Так, гроші на пральну машину можна забезпечити пачкою прального порошку, а потрібну суму на комп’ютер (йди початковий внесок) піднести разом з комп’ютерною мишкою. Разом з першим внеском на холодильник можна презентувати молодим палицю ковбаси, а гроші на платтяна шафа можна принести на вішалці. Покласти їх можна і в покривало для майбутнього дивана … Головне, сказати молодим, для чого саме подаровані ці гроші. Краще пояснити це за допомогою листівки.

Грошовий подарунок своїми руками

Якщо є талант художника, питання про те, як красиво подарувати гроші на весілля, навіть не виникає. Красиві квіти з грошей, грошові вироби, інша краса … Не всім це під силу, але заради такої справи можна відвідати майстер-клас. А можна впоратися і своїми силами.

Грошовий букет або дерево . Такий подарунок популярний на східних весіллях. Певним чином складені купюри згортають у формі букета, прикрашають його блискітками і квітами. Переваги такого подарунка – красиво, демонструє щедрість і увагу. Недоліки – важко зробити самостійно без спеціальних навичок, неприємно, коли від випадкового незграбний рух букет перетворюється в купу пом’ятих папірців.

Шкатулка або листівка . Майстри художнього оформлення створюють справжні чудеса з самих різних матеріалів. Головне – оригінальність. В цей маленький шедевр вкладають гроші. Важливо розуміти, що створене вами творіння повинно бути красивим і недорогим, адже воно – тільки упаковка для грошей. Недолік: якщо не вмієте створювати маленькі шедеври – марно витратите час і насмішив людей.

Фотоальбом . Розмістивши купюри в фотоальбомі, можна на кожній сторінці залишити пояснення, на що даруються гроші, і ілюструвати тематичними фото: на пальто, на коляску, на кафе. Такий подарунок підходить для близьких друзів обох молодят, в нього можна вставити фото з ​​веселих посиденьок, спільних святкових заходів або просто смішні картинки.

Грошове дерево . Кімнатна рослина грошове дерево, популярне в якості подарунка, можна піднести яскраво і цікаво. Зазвичай до домашнього рослині прикріплюються дрібні і великі купюри, скорочення в трубочку. Можна подарувати і інше красиве рослина в горщику і сказати тост, щось на кшталт такого: «Мало хто знає, що сьогодні у вас зелена весілля, тому даруємо вам цю квітку. Він вимагає такого ж догляду і дбайливого ставлення, як і ваша сім’я. А це вам грошик на добриво! ». Після цього можна подарувати конвертик з грошима.

Домашня консервація . Люди з почуттям гумору завжди знають, як прикольно подарувати гроші на весілля, не образивши при цьому молодих. Так, можна зробити це в сільському стилі. Наприклад, зобразити із себе родича з села, відповідне одягнутися і оголосити, що в селі дарують те, чим багаті, а багаті ми огірками. Після цього піднести трилітрову банку з згорнутими купюрами. Здалеку від огірків не відрізнити.

Мішок з грошима . Такий подарунок популярний в студентському середовищі. Збирають багато дрібних купюр, часто вскладчину з усіма, запрошеними на весілля однокурсниками. Згортають кожну купюру в трубочку і перев’язують стрічкою з серпантину. Всі гроші складають у великий прозорий мішок. Зазвичай він виходить дуже великим за обсягом.

Гроші в рамці під склом . Популярний подарунок – грошові купюри в красивій рамці під склом з написом «Розбити на підводному човні». Недоторканний запас на випадок важких життєвих обставин. Можна повісити на стінку як декоративне панно.

Грошові кулі . Яскравий подарунок порадує всіх гостей. Молодятам дарують величезну коробку, попередньо обклеєну подарунковій папером і красиво оформлену. Пропонують їм розкрити її негайно, щоб ознайомитися з подарунком. Коли коробка відкривається – з неї вилітають кулі з гелієм, до ниткам яких прив’язані грошові купюри. Весело і незабутньо, особливо, якщо кулі потім доводиться ловити по всьому залу. Застереження – розкривати тільки в приміщенні при закритих вікнах!

Не завжди оригінальний подарунок молодятам подобається. Іноді його сприймають як натяк на неприємні обставини або просто вважають недоречним на весіллі. «Моїй сестрі на весілля подарували упаковку туалетного паперу. Там купюри були в кожному рулоні, по-моєму, прикольно, але сестра образилася ».

Пам’ятайте, що зіпсований настрій не окупить навіть велика сума.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій