Як вибрати квіти в подарунок?

Вибираючи квіти необхідно керуватися не тільки індивідуальним перевагою, але і значенням кожної квітки, адже квітковий букет не тільки красиво виглядає, але і несе певний сенс. І обов’язково вибрати найсвіжіші квіти!

Даруйте свіжі квіти!

Вважається, що довго стоять у вазі ті квіти, які були подаровані від душі, з чистим серцем і щирими почуттями. Але, по-перше, не всі види рослин мають однакову стійкістю в зрізку. По-друге, квіти продають не завжди свіжі. Корисно знати деякі дрібниці, які допомагають вибрати свіжі квіти.

Свіжі квіти мають гладкі пелюстки, соковитий вигляд і приємний аромат. Якщо помітите зморшки на пелюстках, значить, термін придатності квітів давно закінчився. Корисно подивитися на кінчики стебел, якщо вони потемніли, – квітка довго стояв у воді. Хоча це і не показник свіжості, – в більшості випадків продавці просто підрізають потемнілі кінчики.

Варто утриматися від покупки квітів, які продаються дешевше, або якщо продавець відразу ж пропонує знижку на свій товар. Це говорить лише про те, що термін їх товарної свіжості добігає кінця.

Не беріть квіти, прикрашені блискітками або пофарбовані в неприродний колір. Звичайно, вони виробляють карколомний ефект, однак швидко в’януть і втрачають свій шарм. Напилені блискітки приховують підсохлі краю пелюсток.

Про свіжості квітів можна судити по їх бутонам. Нерідко їх обгортають в стрічки і бантики. Як правило, так чинять з зів’ялими квітами, щоб закріпити пелюстки штучним шляхом.

Листя один з найбільш достовірних покажчиків на свіжість квітки. Якщо вони зелені і свіжі, – можна брати. Пожухлі листя або їх повна відсутність (у тих видів, у яких вони повинні бути) говорить від непридатності квітки.

значення кольору

Квіти червоного кольору дарують коханим дівчатам і жінкам, оскільки відомо, що червоний колір є символом любові, палкої пристрасті, вогню і бажання. Ось чому не рекомендується дарувати букет з червоних квітів чужим нареченим. Букет червоних троянд або довга троянда без упаковки підкреслить визнання в любові або сильної симпатії. Дівчата люблять яскраві червоні троянди, тому що вони знову і знову доводять любов партнера.

Якщо хочеться викрутитися зі складної ситуації, необхідно вибирати квіти рожевого кольору . Це універсальний символ, який підходить практично всім: жінкам у віці, колегам по роботі, дружинам і подругам друзів або родичів, навіть тещі. Рожеві квіти дарують незалежно від приводу святкування, віку, професії і уподобань людини. Особливо ефектно виглядають рожеві троянди. Вони навіть були оспівані в радянському шлягері, тому їх люблять практично всі.

Білі квіти дарують молодим дівчатам. Символ білого кольору: невинність, ніжність, чистота. Якщо подарувати коханій дівчині букет білих квітів, необхідно обов’язково натякнути на чисті і щирі наміри по відношенню до неї, підкреслюючи справжню симпатію без зобов’язань. Білі квіти допомагають висловити повагу до дівчини, гармонізуючи зароджується любов.

Помаранчеві квіти підходять для яскравих, сміливих, позитивних і веселих дівчат. Вони доречні в тих випадках, коли необхідно проявити знак уваги, проте ще рано розкривати глибокі почуття і дарувати червоні троянди. Помаранчеві квіти символізують владу, силу, прзднік, щастя, урожай, створюють теплу і веселу атмосферу.

Жовті квіти в Росії символізують розлуку або невірність. Насправді, це улюблений колір багатьох дівчат, які асоціюють його з сонцем, радістю і позитивом. Слід дарувати подібні квіти тільки тим людям, які їх люблять. Якщо ви не знайомі з перевагами дівчата, краще не ризикувати. Букет жовтих квітів – це універсальний символ поваги, захоплення, міцної дружби і визнання.

різновиди квітів

Азбуку квітів мало хто знає. За старих часів за допомогою букета передавали цілі повідомлення. Любовні, як правило. І хоча в наш час значення кожної квітки мало хто знає, але цілком може виявитися, що ваша обраниця знайома з такою мудрістю. Ваш подарунок може її образити, хоча ви і не бажаєте цього. Тому ось значення деяких популярних квіток:

  • Братки . Самі підходящі квіти для того, щоб висловити, як сильно ви нудьгували. Польові квіти символізують щирі почуття. Досить подарувати Братки, щоб передати повітряний поцілунок і нагадати про те, що ви нудьгували.
  • Гвоздика . Бабусі оцінюють цю квітку як символ честі, свободи і вірності. Молоді дівчата не дуже люблять гвоздики, однак саме вони допоможуть підкреслити захоплення нею. Найкраще дарувати гвоздики чоловікам, оскільки вони символізують жіночу любов.
  • Гербера . Дані квіти нагадують великі і різнокольорові ромашки. Вони доречні на початку романтичних відносин, оскільки символізують флірт і таємну симпатію.
  • Гладіолус . Ця квітка воліють сильні і впевнені в собі чоловіки, які доводять дівчині серйозність наміру, готовність до захисту і опеканія в будь-який момент.
  • Калла . Коли переповнюють емоції захоплення і хочеться кричати на весь світ, що вона чудова, дівчині підносять кали – стильні і витончені квіти.
  • Лілії . Як правило, лілії дарують на початковому етапі знайомства, щоб висловити зацікавленість нею.
  • Роза . Це вічний символ любові і палкої пристрасті, який підкреслює Ваше бажання бути поруч з коханою дівчиною.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій