Кредит по карті.

Кредит на карті це порівняно нова на нашому ринку банківська послуга. Ви отримуєте в банку кредитну пластикову карту з певним лімітом коштів, які ви можете знімати в будь-який час і витрачати на свій розсуд. Кредитні картки не прив’язані до певної торгової мережі. За ним можна купити що завгодно і де завгодно. У цьому плані таке кредитування, безсумнівно, зручніше і краще звичайних кредитів.

Як отримати.

Ви можете отримати кредит по карті, якщо на ділі доведете банку свою платоспроможність, наприклад, купіть щось в кредит і вчасно його погасіть. У цьому випадку досить буде звернутися в банк з проханням надати вам кредитну карту. У більшості банків після погашення будь-якого виду кредиту – карта може бути вам видана в «подарунок» і без надання будь-яких документів.

Умови: розмір кредиту «по карті» розраховується банком індивідуально, на підставі наданих вами документів. Термін погашення кредиту також розраховується індивідуально. Кредит можна витрачати відразу або поступово, аж до закінчення терміну договору. Отримати гроші по карті можна в банкоматі або відділеннях банку, а в магазинах, де приймаються пластикові карти, ви можете розплачуватися кредитною карткою за будь-які покупки. Щоб погасити кредит, необхідно поштовим переказом або у відділенні банку перерахувати на свій рахунок певну суму. Можна самостійно вибрати найбільш зручний для себе графік погашення кредиту, а кошти, внесені в рахунок погашення кредиту по карті, можна «позичити» повторно. Крім того, в деяких банках після погашення частини або всієї суми ваш рахунок на мапі автоматично збільшується на суму, що дорівнює тій, яку ви погасили.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій