Плюси і мінуси роботи на себе

Більшості людей хотілося б працювати на себе. Безумовно, це дає масу переваг, але не варто забувати, що є й невеликі недоліки.

Які плюси і мінуси очікують того, хто вирішив стати сам собі босом?

відпрацьовані години

Плюси: Коли ви самі собі бос, у вас є свобода вибору. Ви самі вирішуєте коли і скільки вам працювати. Це дозволяє більш продуктивно планувати ваш час. Ви завжди можете знайти вільну хвилинку для вашого хобі, для вашої родини і для ваших друзів. Заробивши досить грошей, ви завжди можете взяти тижневу відпустку, нікого не попереджаючи про це заздалегідь.

Мінуси: Реальність така, що люди, які працюють на себе, зазвичай працюють в два рази більше, ніж ті, хто працює на боса. Це пояснюється тим, що заробляючи гроші в свій гаманець, дуже складно зупинитися, завжди здається, що можна заробити більше. Також відсутність начальства може спричинити за собою відсутність дисципліни. Складно змусити себе працювати, коли ніхто не стежить за тобою.

Прийняття рішень

Плюси: Якщо ви працюєте на себе, ви самі контролюєте свій бізнес, самі приймаєте рішення і самі робите вибір, коли це необхідно. Ніхто не нав’язує вам свою думку. Ви робите так, як вважаєте за потрібне.

Мінуси: З іншого боку, коли ви сам собі бос, ваш успіх повністю залежить від ваших же рішень. Кожен невірний крок буде коштувати вам грошей. Ніхто не підкаже вам, вірно ви робите чи ні. Вся відповідальність лежить тільки на вас. Це ризиковано, якщо ви надто емоційний або нерішуча людина.

заробіток

Плюси: Ніщо так не приваблює в роботі на себе, як фінансова сторона. Немає межі того, скільки ви можете заробити, коли ви сам собі господар. Кількість ваших доходів залежить тільки від вас. Чим ви працелюбні і чим цікавіше ваші ідеї, тим більше грошей ви отримаєте в результаті.

Мінуси: Коли ви працюєте на боса, ви впевнені, що отримаєте конкретну суму грошей в конкретний день, тому вам легше розраховувати свій бюджет. До того ж це дає вам відчуття безпеки. Ви точно знаєте, що без грошей ви не залишитеся, навіть якщо сума буде не дуже великий.

Місце роботи

Плюси: Коли ви самі собі бос, ви самі вирішуєте, що вам зручніше – працювати з дому або зняти офіс. Ви облаштовуєте ваше робоче місце відповідно до ваших особистих смакам і уподобанням.

Мінуси: Знімати офіс за свій рахунок не кожному по кишені, а робота з дому загрожує тим, що ви постійно будете відволікатися. Складно зосередитися на чомусь серйозному, коли ви знаходитесь в рідних стінах, де ви звикли розслаблятися і відпочивати.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій