Як побудувати новий бізнес з нуля

Сьогодні я розповім вам як побудувати новий бізнес з нуля. Все навколо змінюється і причому дуже швидко і нам з вами необхідно підлаштовуватися під темпи і вимоги життя. Поряд з новими тенденціями народжуються нові напрямки або навіть течії в бізнесі. А за допомогою інтернету і його можливостей робить підприємництво ефективним, цікавим, дохідним і яскравим.

 Новий бізнес – ПРОКАТ

Хочу поговорити про новий бізнес напрямку в сьогоднішньому житті – ПРОКАТ. Місце де можна взяти напрокат або в оренду. Вам залишається лише знайти ваш напрям прокату. Це може бути прокат весільних суконь, або оренда автомобілів, прокат будівельного інструменту, в принципі все що завгодно. Вибір за вами.

Ось деякі правила за якими ви можете вибрати напрямки вашого прокату:
– те що ви пропонуєте брати напрокат має користуватися попитом
– предмети прокату повинні бути потрібними але на короткий час в житті людини, приклад: весільна сукня, бетономішалка та ін.
– речі напрокат або в оренду, повинні мати більшу вартість якщо їх купувати і невелику якщо брати напрокат
– по можливості знайдіть нішу яка ще не зайнята.

Проведіть аналіз ринку в інтернеті, наприклад в http://wordstat.yandex.ru/ можна уточнити скільки разів на місяць запитується той чи інший предмет, який шукають люди.

Цікавим “прокатний бізнес” може бути ще й тому, що цей напрям дуже молодий і зовсім не розвинений в Україні і на пострадянському просторі. Саме зараз саме час почати. Стати, так би мовити законодавцем моди в новому бізнесі “брати на прокат”.

Великою перевагою для початку такого бізнесу – це невеликі інвестиції в “прокатний бізнес”. Його можна почати з малого, а головне зовсім не потрібно інвестувати в розвиток інтернет сайту, його розкручування і т.п. Адже тепер є інтернет майданчик – готовий інструмент для тих, хто хоче здавати напрокат через інтернет. Для прикладу на інтернет ресурсі PROKATUS.RU (ПРОКАТУС.РФ) передбачено все що потрібно для початку і розкрутки свого прокату, абсолютно безкоштовно.

Хочу додати, що сьогодні з’являються нові ідеї для прокату, виявилося що сьогодні затребувані такі послуги як; “Друг напрокат”, “чоловік на годину або напрокат”, навіть “родичі напрокат”. І ці напрямки можна розвивати, і поки кінця і краю не видно.

Бажаю всім удачі і успіхів у започаткуванні вашого “прокатного бізнесу”!

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій