Як погасити кредит і не потрапити в боргову яму?

Якщо ви не хочете потрапити в боргову яму і опинитися на узбіччі цьому житті, послухайте деякі правила як погасити кредит.

Позичити гроші на будинок, або на навчання – це хороша ідея. Головне не переборщити і бути впевненим, що ви зможете погашати його кожного разу у визначений термін. Також слід пошукати самі вигідні відсотки.

Не користуйтеся кредитною карткою для речей швидкого споживання, на зразок харчування, або відпустки, якщо ви не зможете повністю погасити кредит протягом місяця, максимум двох. Не існує більш швидкого шляху загрузнути в боргах. Замість цього відкладайте щомісяця невелику суму грошей і тоді ви зможете дозволяти собі іноді зайві, спонтанні витрати.

Якщо все ж грошей не вистачає, а хочеться дуже щось купити – краще почекати і накопичити необхідну суму, таким чином, ви заощадите на відсотках.

Безліч людей витрачає сотні доларів на вітер. Почніть записувати свій кожен видаток, прибирайте непотрібні витрати і таким чином швидше розраховуйтесь з боргами.

Шлях до виходу з боргів полягає в тому, щоб спочатку виплачувати кредити і борги з найвищою процентною ставкою, а що залишиться – направити на погашення інших боргів і кредитів. Як тільки кредит / борг з найвищим відсотком буде погашений – переходьте до кредиту з наступною за величиною ставкою.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій