Як залучити гроші?

Ви, напевно, чули вислів «Гроші завжди йдуть до грошей»? А як же залучити гроші і бути успішним? Є такий закон: гроші залучають ще більше грошей. Гаманець не можна залишати порожнім, на останні гроші не потрібно здійснювати покупки. Згідно з цим законом потрібно частину свого доходу відкладати. Всі успішні люди відкладають 10% зароблених грошей.

Як все це працює? Зі своєї зарплати ви просто відкладаєте 10%, і хоча сума ця невелика, але вона множиться з кожним місяцем. Десь через 6 місяців або рік у вас на руках буде досить пристойна сума, якої вам вистачить поїхати на відпочинок або придбати велику покупку. Ви продовжуєте відкладати, починаєте вірити, що можете собі багато чого дозволити. В якійсь мірі ви багаті. Ваша віра спрямовує всі ваші думки, ви не думаєте про те, що у вас не вистачає грошей, а думаєте про достаток і достаток. І тоді гроші знову поспішають до вас, ви отримуєте премії, виграєте в лотерею, вас підвищують по службі, до вас приходять нові ідеї, і це все приносить вам багато грошей.

Гроші з скарбнички, конверта можна витрачати або давати в борг: з’явиться грошова проблема. Адже ви відкладаєте гроші, не маючи наміру їх витрачати, знаючи, що ці гроші є основою вашого добробуту.

У природі все живе за своїми законами, те ж саме можна сказати і про гроші. А так як гроші мають потужною енергією, то ті, хто може  ними користуватися, живуть в достатку. Люди ці правила залучення грошей називають по-різному: талісмани, амулети.

Щоб залучити гроші потрібно їх полюбити. Навіщо придумали амулети (це можуть бути якісь купюри, китайські монетки і т.д.)? Щоб побачивши їх або зіткнувшись з ними, подумати про них з любов’ю. Таким чином, гроші відчують ваше ставлення до них.

Коли ви говорите, що не вистачає грошей, ви посилаєте свої негативні емоції. Коли в гаманці у вас з’явилися китайські монетки, або ви розгладжує зім’яті гроші, або зберігайте велику купюру в гаманці, ви робите якийсь обряд із залучення грошей. Ви зосереджуєтесь на те, що все це допоможе вам стати багатшими, думаєте про гроші з любов’ю, і в результаті їх, як за помахом чарівної палички, стає все більше і більше.

Звідси випливає висновок: потрібно любити гроші. Дякуйте їх кожен раз, коли вони до вас приходять. Звертайтеся з ними дбайливо, не мисліть, розгладжуйте і складайте в гаманець і подумки дякуйте за те, що вони у вас є. І тоді гроші будуть радувати вас своєю присутністю.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій