Зберігаємо гроші вдома. взломостойкие сейфи

Якщо будинок – це ваша фортеця, то сейф – скарбниця. Причому, скарбами цілком можуть бути не тільки гроші, але і рукописний документ або цифровий носій, безцінне полотно майстра або рукопис. Головне, щоб вони були надійно захищені. А що може бути надійніше сейфа, сама назва якого в перекладі з англійської і означає «безпека»?

Сейф сейфу – ворожнечу

Залежно від виконуваних функцій і конструкції, сейфи бувають взломостойкимі і огнестойкімі.Сам термін «взломостойкость» навряд чи потребує розшифровки, але рівень цієї самої «стійкості» сильно варіює.

Всього російський сейфовий стандарт ГОСТ Р 50862-2005 визначає 15 класів взломостойкості, які присвоюються в залежності від інструментів і часу, які потрібні для розкриття сейфа або отримання доступу до його вмісту.

Так, сейфи початкового класу H0 ( “нижче нульового”) успішно протистоять злому легким слюсарним інструментом протягом близько 6 хвилин. Сейфи 5 класу забезпечують дуже високий рівень захисту, зламати їх можна тільки з використанням професійного Газорізальні інструменту за тривалий період часу. Такі сейфи затребувані ювелірами, використовуються для обладнання ломбардів. Для домашніх же умов підійде виріб 1-2 класу взломостойкості – цього буде цілком достатньо, щоб спантеличити непрошених гостей.

Вогнестійкі сейфи захищають тільки від вогню і не в змозі ефективно чинити опір грабіжникам. Між сталевими стінками таких сейфів знаходиться шар утеплювача – матеріалу низької щільності, найчастіше, пінобетону. Більшість вогнестійких сейфів забезпечують збереження паперів протягом години під час пожежі.

Вогнезломостійкі сейфи – це топові моделі, що забезпечують універсальну захист як від злому, так і від пожежі. Є оптимальним варіантом для зберігання грошей, документів і цінностей в домашніх умовах.

На смак і колір …

Сейфи розрізняються не тільки за типом захисту, але і за способом установки, ексклюзивності.

Вбудовувані сейфи відносяться до типу зломостійких завдяки висококласному замку і посиленою лицьовій панелі товщиною 5-10 мм. З боку бічних і задньої стінок моноліт стіни утворює природний захист, в тому числі і вогнестійку.

Безсумнівним плюсом також є можливість замаскувати свою «скарбницю» найрізноманітнішими способами, перетворивши її в справжній сховок – це часто стає вирішальним аргументом при виборі цього сейфа в якості домашнього.

Ексклюзивні сейфи, оброблені цінними породами дерева з ефектним лаковим покриттям і розкішної оксамитової обробкою, є не тільки надійним сховищем грошей і ювелірних цінностей, а й елегантним елементом інтер’єру. Елементом, що підкреслює респектабельність і високий соціальний статус власника.

Тільки вам вирішувати – купити сейф в інтернет-магазині, або зробити свій вибір в салоні. Останній варіант виправданий, якщо ви вирішили придбати ексклюзивну модель – сейф повинен органічно вписуватися в елітний інтер’єр. В інших випадках немає необхідності витрачати час – за годину ви «обійде» десяток-другий інтернет-магазинів, не покидаючи свого крісла, і підберете відповідну модель на найвигідніших умовах.

«Що маємо не бережемо, а втративши плачем» -стверджує відоме прислів’я. Вибрати надійний і функціональний сейф для дому – значить, заздалегідь подбати про те, щоб не відчути гіркоту втрати найдорожчого.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій