Етапи проведення масажу нігтів

Хороший манікюр здатний перетворити зовнішній вигляд, але одного якісного лаку недостатньо, необхідні здорові нігті. Для того щоб домогтися бажаного результату необхідно проводити незвичайну процедуру під назвою – масаж нігтів.

Нігті постійно піддаються стресу, тривалого перебування у воді, впливу на них побутових засобів, взаємодії з твердими матеріалами і поверхнями, тривалого носіння манікюру – це все позначається на їхньому здоров’ї.

Крім цього різні дієти призводять до погіршення кровообігу і нестачі мікроелементів, через що нігті тьмяніють, ламаються, розшаровуються. Масаж нігтів сприяє відновленню нормального кровообігу і донесення поживних речовин, надавши тим самим нігтям здоровий вигляд.

Масаж нігтів слід здійснювати не менше 2-х разів на день і проводити його в кілька етапів:

  1. У сидячому положенні кисті рук кладуться на поверхню столу, а в стоячому – притискаються до живота.
  2. Вільна рука гладить іншу руку у напрямку від фаланг пальців і до зап’ястя. Дана процедура проробляється тричі, потім кисть руки розминається ребром долоні, переміщаючись від фаланг до зап’ястя. Так повторювати необхідно мінімум 5 разів. Потім – руки міняються.
  3. Далі пальці рук стискуються в кулаки і труться середніми фалангами однієї руки об одну в напрямку від верху до низу. Після кулаки злегка розтискаються і ті ж самі дії виконуються з кінцевими фалангами (саме на них знаходяться нігті). Розтирання рук вперед-назад триває.
  4. Наступний етап – подушечкою пальця натискаєте на кожен ніготь по 5 хвилин.
  5. Після цього пальцями захоплюєте нігтьову пластину і акуратно легко тягнете ніготь у напрямку його росту. Ця вправа виконується для кожного нігтя по 5 хвилин.
  6. Сгибаете пальці і кілька хвилин барабанів по краю столу або іншій поверхні.
  7. Закінчується масаж поперемінним погладжуванням кистей рук.

Головним в масажі нігтів є те, що необхідно його виконувати з певною систематичністю, інакше результатів добитися не вийде.

Головним плюсом такого масажу є те, що виконувати його можна спільно з іншими процедурами як ванночки для рук, втирання поживних масел і кремів, нанесення лікувального лаку, вживання вітамінів. Якщо дотримуватися цих простих правил, то дуже скоро можна забути про те, що таке тьмяне і шаруються нігті. Вони будуть виглядати так, як ніби ви тільки що відвідали манікюрний салон.

Джерело: http://o-manikure.ru/manikure/uhod-za-rukami/110-masazh-nogtej

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій