Туристичний ресурс «Країни світу»

Список туристичних країн світу, куди поїхати відпочивати. Популярні серед туристів зарубіжні країни. Детальна інформація про найпопулярніші країни світу - як дістатися, що подивитися, де зупинитися, а також візи, погода, карти, готелі.

Етапи проведення масажу нігтів

Хороший манікюр здатний перетворити зовнішній вигляд, але одного якісного лаку недостатньо, необхідні здорові нігті. Для того щоб домогтися бажаного результату необхідно проводити незвичайну процедуру під назвою – масаж нігтів.

Нігті постійно піддаються стресу, тривалого перебування у воді, впливу на них побутових засобів, взаємодії з твердими матеріалами і поверхнями, тривалого носіння манікюру – це все позначається на їхньому здоров’ї.

Крім цього різні дієти призводять до погіршення кровообігу і нестачі мікроелементів, через що нігті тьмяніють, ламаються, розшаровуються. Масаж нігтів сприяє відновленню нормального кровообігу і донесення поживних речовин, надавши тим самим нігтям здоровий вигляд.

Масаж нігтів слід здійснювати не менше 2-х разів на день і проводити його в кілька етапів:

  1. У сидячому положенні кисті рук кладуться на поверхню столу, а в стоячому – притискаються до живота.
  2. Вільна рука гладить іншу руку у напрямку від фаланг пальців і до зап’ястя. Дана процедура проробляється тричі, потім кисть руки розминається ребром долоні, переміщаючись від фаланг до зап’ястя. Так повторювати необхідно мінімум 5 разів. Потім – руки міняються.
  3. Далі пальці рук стискуються в кулаки і труться середніми фалангами однієї руки об одну в напрямку від верху до низу. Після кулаки злегка розтискаються і ті ж самі дії виконуються з кінцевими фалангами (саме на них знаходяться нігті). Розтирання рук вперед-назад триває.
  4. Наступний етап – подушечкою пальця натискаєте на кожен ніготь по 5 хвилин.
  5. Після цього пальцями захоплюєте нігтьову пластину і акуратно легко тягнете ніготь у напрямку його росту. Ця вправа виконується для кожного нігтя по 5 хвилин.
  6. Сгибаете пальці і кілька хвилин барабанів по краю столу або іншій поверхні.
  7. Закінчується масаж поперемінним погладжуванням кистей рук.

Головним в масажі нігтів є те, що необхідно його виконувати з певною систематичністю, інакше результатів добитися не вийде.

Головним плюсом такого масажу є те, що виконувати його можна спільно з іншими процедурами як ванночки для рук, втирання поживних масел і кремів, нанесення лікувального лаку, вживання вітамінів. Якщо дотримуватися цих простих правил, то дуже скоро можна забути про те, що таке тьмяне і шаруються нігті. Вони будуть виглядати так, як ніби ви тільки що відвідали манікюрний салон.

Джерело: http://o-manikure.ru/manikure/uhod-za-rukami/110-masazh-nogtej

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій