Як вибрати наручний годинник

Часи, коли наручні або кишенькові годинники були абсолютно необхідним предметом, вже пройшли. Їх замінили мобільні телефони та інші гаджети, що показують точний час. Годинники стали модним аксесуаром, що підкреслює статус власника. Такий підхід диктує особливі вимоги до їх вибору.

На перше місце виходять бренд і стиль. Бренд вказує на статус власника, а стиль – на хороший смак або відсутність його.

Як вибрати «брендові» годинник

Таке поняття, як «бренд», означає не тільки торгову марку або клеймо. Це більш широке поняття, яке вказує на відомий, якісний продукт. Так, наприклад, швейцарський годинник завжди вважалися найкращими в світі і по дизайну і за якістю. Їх можна зустріти в будь-якій країні, в будь-якій точці планети. Найвідоміші марки: Tissot, Kolber, Certina, Omega, Longines, Rado. Серед них є різні моделі, багато цілком доступні за ціною. Можна купити кварцові годинники, а можна унікальну модель з золота з дорогоцінними каменями, зроблену вручну в єдиному екземплярі.

Відомі також японські годинники, в яких цінуються надійність і використання сучасних технологій. Серед японських марок популярні Casio, Orient, Seiko, Citizen.

Вибираючи бренд, найкраще звернутися в спеціалізований магазин, який працює з офіційними постачальниками. Такий магазин дорожить своєю репутацією, його співробітники цілком компетентні і допоможуть вибрати покупцеві те, що йому потрібно. Це буде дорого, але надійно. Хороший годинник не купують щодня, тому на цьому не потрібно економити.

стиль годин

Вибираючи годинник, запитайте себе, коли ви їх будете носити? Можливо, вони будуть на руці кожен день, на діловому сніданку і на спортивному майданчику, а може бути, надягнете тільки зрідка, на особливо важливу зустріч? Друге важливе питання – який ваш стиль одягу, що ви зазвичай носите?

Годинники в стилі casual (повсякденний) носять майже кожен день, тому масивність, гострі кути, виступаючі кнопки, химерність і незвичайний колір, сложночітаемие циферблати не годяться

Спортивно-туристичні годинники , як правило, відрізняються великим корпусом, адже він повинен вмістити таймер, будильник, часто кілька циферблатів, і багато інших функцій, притаманні спортивним годинах. Рівні водозащити і ударостойкости теж мають значення.

Fashion-годинник допоможуть завершити створений вами образ. Це завжди яскравий аксесуар, що підкреслює витончений смак і модний імідж свого власника.

Luxury годинник – це ексклюзивні моделі годин, прикрашені дорогоцінними каменями і виконані з благородних металів. Часто їх роблять за індивідуальним замовленням.

Як вдало придбати дорогі аксесуари

Поставивши перед собою мету купити дорогий годинник, щоб підкреслити свій справжній або майбутній статус, багато хто намагається придбати їх дешевше. І часто при цьому потрапляють в халепу, отримавши підробку. Розумні люди радять: зверніть свою увагу на ломбарди. Серед них є такі, які спеціалізуються саме на дорогих годинниках.

Про ці закладах люди знають не так багато. Вважається, що в ломбарди звертаються невдахи, люди, що втратили дохід і свій статус в суспільстві, здають туди цінні речі в заставу, щоб отримати грошову позику. Але не слід забувати, що ломбард отримує прибуток не тільки від відсотків. Невикуплені вчасно прикраси, годинники, предмети старовини, як і інші цінності, виставляються на продаж.

Особливо частими покупцями ломбардів є колекціонери. Вони-то знають, що нерідко в складних життєвих ситуаціях люди несуть закладати в ломбард цінні, унікальні речі. І ще один аспект – працівники спеціалізованих часових ломбардів Москви, наприклад, часто є прекрасними експертами в своїй області, вони безпомилково відрізняють оригінали від якісної підробки. Саме вони допоможуть своїм радою вибрати «правильні» годинник або інші аксесуари, а ціна може вас приємно порадувати.

Купуйте і носіть красиві аксесуари, отримуючи від цього все задоволення, яке вони здатні подарувати.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

1 коментар до запису “Як вибрати наручний годинник”

  1. Сколько читаю статей, сколько просматривала форумы.Считаю , что самые лучшие наручные часы это Ролекс Челини https://ukr.media/287851/ Вот в них все сделано со швейцарской точностью, нет лишних элементов.Я на прошлой неделе купила в СвиссВотч хорошую копию, она конечно не с бриллиантами, но фианиты рассыпаны по всему корпусу,кожаный ремень под алигатора…мои самые любимые часики)И если честно, подходят под любой стиль, что очень удобно.

Залишити свій коментарій