Ідеальний сорбет або фруктовий лід за 1 хвилину

Лeгкій фруктовий сорбет можна приготувати прямо зараз. Хвилина, і ласощі у Вас на столі! Натуральна свіжість на будь-який смак! Ніякого жиру і зайвих калорій! Ніяких перемішувань і крижинок! Ідеальний смак, колір і консистенція!

Робиться елементарно просто. Час приготування: 5 хвилин

Інгредієнти для “Ідеальний сорбет або фруктовий лід за 1 хвилину”:

  • Заморожена вишня (агрус, ківі, апельсин, абрикос, яблуко – будь-які фрукти і ягоди) – 0,5 скл.
  • Молоко (йогурт, кефір, вершки, ряжанка, вода, сироп) – 0,5 скл.
  • Цукор (фруктоза, мед) – 2-3 ч. Л.

Для отримання вишневого сорбета дістаємо з морозилки заморожену вишню і йогурт (по-моєму, в даному випадку до вишні йогурт підходить краще, ніж молоко, але можна взяти і молоко).

Насипаємо ягідки в блендер, туди ж викладаємо йогурт і додаємо цукровий пісок за смаком. Любіть солоденьке, покладіть 2 столові ложки, віддаєте перевагу більш натуральний смак, досить буде 2-х чайних ложок.

Включаємо блендер на 1 хвилину. Спочатку ягоди будуть бовтатися окремо, потім маса стане рівномірніше. В ідеалі повинна вийти еластична паста, яка в блендері легко перемішується. Відкрийте кришку, якщо вийшло рідкувато, додайте ще трохи ягід. Якщо ж дуже густо, ягоди як би по стінках чаші, долийте пару ложок йогурту (молока, кефіру). В цей же час можна зняти пробу і на цукор, якщо не солодко – додати.

Викласти вийшло фруктово-йогуртовое пюре в вазочку і насолоджуватися смаком і прохолодою.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій