Основні заповіді на шляху до довгого і здорового життя!

Секрети довголіття корисно дізнатися у людей похилого віку, які зберегли до старості міцне здоров’я, ясний розум і як і раніше повні ідей і енергії. Які звички для них природні, якими правилами вони слідують все своє життя?

Ось деякі «бабусині секрети» для довгого і здорового життя.

Правило один раз в день

  1. Один раз в день потіємо . Всі опитані довгожителі заявили, що, щонайменше, 1 раз в день вони сильно потіли – під час швидкої ходьби, бігу, рубки дров, танцю або … займаючись любов’ю.
  2. Один раз в день відчуваємо голод . Не потрібно поспішати перекусити, якщо не відчуваєте голоду. Не обов’язково харчуватися строго по годинах. Важливо хоча б один раз в день гарненько зголодніти. Найкраще апетит після прогулянки на свіжому повітрі або роботи в саду.
  3. Один раз в день фізично втомлюємося . Рух змушує «текти» енергію. Нерухомість – суть смерті, рух – суть життя. У кожному віці свої можливості для фізичної праці, занять фізкультурою, прогулянки. Для кого-то працювати цілий день на дачі цілком під силу, кому-то помити підлогу важко, але обов’язково потрібно зробити те, що нелегко, від чого втомлюєтеся фізично.

Правило робити регулярно

  1. Посміхатися. Гарний настрій сприяє здоров’ю і зберігає його в тілі, в психіці, в душі. Сварки з родичами і сусідами, драми в телевізорі, переживання через дрібниці призводять до хвороб серця і проблем з нервами і судинами.
  2. Вживати “живі” кисломолочні продукти . Готувати самостійно кисле молоко, домашній сир або йогурт з незбираного молока та харчуватися цими продуктами.
  3. Обмежувати споживання солодощів, солі, жирного, спиртного . Солодощі та жирна їжа змушують набирати вагу, що шкідливо для здоров’я. Сіль підвищує тиск, спиртне шкідливо для печінки і заважає організму засвоювати вітаміни. Повністю обмежити спиртне лікарі не рекомендують. Найбільш здоровий варіант – червоне вино. У невеликих дозах воно корисно для серця.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій