Без гальм: найвідоміші шопоголіки в світі

Поняття «шопоголік» сьогодні все частіше перестає бути іронічним і спрямовується в поле діяльності психологів і психотерапевтів поряд з залежностями. З одного боку, можна порадіти, що наші фінанси обмежені і стають природними «гальмами» при походах в магазини. Зате тим, на чиєму рахунку є пара-трійка вільних мільйонів у.о., доводиться віддаватися покупкам з усією пристрастю. Представляємо вашій увазі список найвідоміших зірок-шопоголіків:

• Кемерон Діас

Знаменита актриса традиційно займає одне з лідируючих місць у всіляких рейтингах відомих любителів витрачати гроші. Причому неважливо, йдеться про покупку одягу, взуття чи прикрас. Сама Діас стверджує, що закохана в сам процес шопінгу і вибір покупок і відчуває від цього справжню ейфорію. До слова, в її шафі знаходиться безліч речей з етикетками, яким так і не довелося бути «вигуляти» хоч раз, а пакети з покупками можуть стояти нерозпакованими тижнями. Просто зірка дотримується думки: жінка повинна бути повністю «упакована», навіть якщо не представилося випадку надіти обновку.

• Вікторія Бекхем

В любові до шопінгу і світу моди мало хто зрівняється з екс- «перчинкою» і дружиною футболіста Девіда Бекхема. Успішний дизайнер власної лінії одягу, Вікторія і сьогодні вкладає безліч грошей в покупку речей від інших іменитих кутюр’є, ювелірні вироби, туфлі на шпильці, головні убори. Вона зізнається, що витрачає на покупки не менше 1500 000 $ в рік на оновлення гардеробу, а її справжньою пристрастю є сумки від Hermes. В її особистої колекції їх налічується кілька сотень, а вартість кожного примірника коливається в межах двох-трьох тисячі у.о.


• Сара Джессіка Паркер

Офіційний діагноз «шопоголік» був поставлений американськими лікарями зірці серіалу «Секс у великому місті». Паркер, як і її героїня, без розуму від взуття. Причому мова не йде виключно про бренди Мanolo Blahnik, Jimmy Choo або Christian Louboutin, у яких вартість туфель може досягати декількох тисяч доларів, але і бюджетних марок в межах 100 «зелених» за пару. Кілька сот пар взуття вдома – такий підсумок пристрасті актриси до покупок. До речі, її 6-річні дочки-близнючки вже носять титул «дитячих» ікон стилю, якого було б неможливо досягти без участі їх знаменитої мами.

• Мерайя Кері

Втомитися від покупок – теж потрібно вміти. По крайней мере, американська співачка сама зізналася в тому, що традиційні походи в магазини більше нічого не викликають, крім роздратування і відібрання сил. Раніше зірка була в курсі всіх дизайнерських новинок і вважала своїм обов’язком заволодіти кожної з них.

Сьогодні вона дуже скромна у своїх уподобаннях, хоч і оновлює гардероб кожен сезон, і знайшла собі нове заняття. Одна з багатьох жінок Америки, Кері зайнялася інвестуванням вільних грошей в нерухомість, вкладаючи в нові будинки мільйони доларів. А що? Може собі дозволити.

• Ліндсей Лохан

Відвідування магазини – ще одна пристрасть нарівні з вечірками і шкідливими звичками, в які з головою занурюється відома актриса. Причому вона знаменита не тільки щедрими сумами, які залишає у відділах з одягом, взуттям і прикрасами, а й швидкістю, з якою відбувається шопінг. Відомі випадки, коли вона за 20 хвилин могла витратити до декількох десятків тисяч доларів, що в рік подібного шопінгу набігає на вельми кругленьку суму – не менше 1 000 000 $. Як би не виправдовувала сама Ліндсей свою пристрасть до витрати грошей, близькі та друзі впевнені: для неї це спосіб отримати позитивні емоції, вийшовши на час з депресивного стану.

• Періс Хілтон

Не поступається своїм приятелькам і Періс, яка не обмежена в фінансах. Світська левиця стверджує, що ніколи не одягне двічі одну й ту ж річ. Страшно уявити, скільки потрібно зусиль і грошових вкладень в одяг, взуття та аксесуари, щоб кожен раз з’являтися на публіці в чомусь новому. Однак пристрастю розв’язної блондинки є не одяг, а ювелірні вироби та ексклюзивні прикраси для волосся. Їх Хілтон скуповує у величезних кількостях і носить незалежно від того, день чи ніч на вулиці.

• Кеті Холмс
«Поганий приклад заразливий», – так вважав колишній чоловік Кеті Том Круз, нарікаючи на марнотратство своєї дружини. Кеті – близька подруга Вікторії Бекхем, і захопилася «недитячим» шопінгом, дивлячись на свою колегу. Їй нічого не варто витратити за один присід 200 000 $ на покупку дизайнерських речей не стільки на себе, скільки на свою маленьку дочку Сурі. Дитину по праву називають «золотим», адже експерти оцінюють гардероб дівчинки в 3 млн. $. Вартість маминого «обмундирування» на порядок скромніше.

Серед зірок з невгамовною тягою до витрати грошей з розмахом помічені так само Крістіна Агілера, Селін Діон, Брітні Спірс, Дженніфер Лопес, Елтон Джон і багато інших зірок з космічним річним доходом. У багатих свої примхи, так само як і спокуси, на які хочеться витратити тисячі доларів. Головне, щоб при цьому спокійний душевний стан не залежало від частоти покупок, інакше хобі може легко перетворитися на хворобу, що вимагає інтенсивного лікування.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій