10 правил довголіття

Для людини генетично визначено сто п’ятдесят років життя, але люди живуть значно менше. Нижче представлені десять золотих правил, дотримання яких дозволить вам продовжити своє життя.

Реальна тривалість життя середньостатистичної людини відрізняється в різних станах. І якщо тривалість життя середнього японця досягає сімдесяти дев’яти років, то сомалійці та нігерійці насилу доживають до п’ятдесяти. Тривалість життя в Росії знаходиться десь посередині.

Зберегти здоров’я на багато років допоможуть корисні звички.

Не варто об’їдатися . Якщо ви не зайняті важкою фізичною працею, вам цілком достатньо дві тисячі кілокалорій на добу. Тим самим ви підтримуєте активність клітин і влаштовуєте розвантаження ім.

Вашому віку має відповідати і ваше меню . У тридцятирічних жінок зморшки з’являться набагато пізніше, якщо вони будуть регулярно вживати в їжу печінку і горіхи. Люди в сорока річному віці потребують бета-каротин, якого достатньо в моркві, а також і в інших фруктах і овочах жовтого, червоного і оранжевого кольору. Після п’ятдесяти років магній підтримує у формі серце, а кальцій – кістки. Після п’ятдесяти, вживаючи в їжу рибу, чоловіки захистять кровоносні судини і серце.

Не поспішайте на пенсію . Чи не працююча людина в середньому виглядає старше свого віку на п’ять років, з’ясували вчені. На думку соціологів, деякі спеціальності допомагають зберегти молодість. Серед довгожителів переважають диригенти, філософи, художники і священики.

Еліксир молодості – секс. Ендорфіни! Вони зміцнюють імунну систему людини. Людина, що займається сексом двічі на тиждень, виглядає на чотирнадцять років молодшою ​​за своїх ровесників.

Ні коли не сумуйте. Лікарі стверджують, що оптимісти живуть набагато триваліше, ніж песимісти.

Рухайтеся. П’яти хвилинне заняття спортом в день продовжує ваше життя. В процесі занять спортом виробляється гормон росту.

Відпочивайте в прохолодному приміщенні. Той, хто відпочиває при температурі сімнадцять градусів Цельсія, довше залишається молодим. Адже в організмі обмін речовин залежить від температури навколишнього світу.

Намагайтеся якомога більше отримувати позитивних емоцій . Іноді варто дозволити собі різноманітні задоволення: калорійний шматок торта, тривалий гульня з друзями до ранку, читання детектива тривалий кількість часу, танці та світанку – все це сприяє тривалості життя!

Не варто гасити гнів всередині, дайте йому вихід назовні . За статистикою шістдесят чотири відсотки хворих на рак придушували гнів всередині себе.

Забезпечте роботою сірі клітини. Багато читайте, розгадуйте кросворди, займайтеся вивченням іноземних мов, вважайте без калькулятора і так далі. Змушуючи працювати свій мозок, людина при цьому зберігає голову світлою і активізує діяльність системи кровообігу, серця, а також обмін речовин.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

1 коментар до запису “10 правил довголіття”

  1. Здається що все відомо як прописано але якщо це все сист ематизувати то легко запамьятовуєтся гарно дякую за цю інформацію.

Залишити свій коментарій