Чарівна дія любові на людський організм

Закохані люди здоровіше. До таких висновків давно прийшли вчені. Вони стійкіше до стресів, у них підвищується опірність різного роду респіраторним і вірусних інфекцій.

Те прекрасне і незрозуміле почуття, яке називається любов’ю, здатне чарівним чином діяти на людський організм. За твердженнями вчених і дослідників, закохана людина більш стійкий до багатьох видів стресів і різних навантажень психологічного характеру, у нього підвищені шанси якнайшвидшого одужання і відновлення організму після перенесеної хвороби. Доведеним також є і той факт, що при обопільній почутті у закоханих зміцнюється імунітет і підвищується опірність різного роду респіраторним і вірусних інфекцій, отже, простудні захворювання їм не страшні.

Американські вчені провели кілька досліджень, на підставі яких зроблено висновки, що любов на мозок людини виробляє точно такий же ефект, що і наркотичні речовини. Відповідальний за задоволення гормон насичує мозок закоханого від одного лише погляду на фото його пристрасті, а якщо контакт ставати ще більш близьким, то відбувається вироблення гормону, що відповідає за формування зв’язку на емоційному рівні.

Незвичайна енергія проявляється при безпосередніх тілесних дотиках, які свідчать про найсильніших і барвистих романтичних почуттях. Стан людей, як емоційне, так і фізичне, під їх дією змінюється кардинально. Виліковується і тіло, і душу. Ніжний дотик або звичайнісіньке обійми здатні знизити в крові рівень стресового гормону, нормалізувати кров’яний тиск і значно зменшити поріг больової чутливості.

Крім того, щоб почалися відносини міцніли і тривали якомога довше, закоханий на рівні підсвідомості намагається дотримуватися відмінної фізичної форми, вести належний спосіб життя і бути більш досконалим. Чудове почуття любові додає людям ще більше життєвих сил і викликає сплеск енергії. Природно, психологічний і фізичний комфорт закохані повинні відчувати обидва, в іншому випадку, неминучий розрив відносин.

Навіть ті люди, які не мають ні найменшого поняття про те, які процеси фізіології відбуваються в організмі закоханого, знають, що любов привносить в наше життя ще більше радості, краси і щастя. Не секрет, що життєвий шлях веселих і щасливих людей набагато довше, хвороби обходять їх стороною, а друзі та близькі оточують їх любов’ю та увагою.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій