Найприємніші способи спалити калорії

Займатися любов’ю, дарувати інтимні ласки і отримувати їх у відповідь – кращі плани на вечір. Якщо ви з коханим вирішили усамітнитися і позажігать в ліжку, дізнайтеся, як отримати задоволення і … постройнеть. Активні рухи тіла двох на інтимному ложе з фізичної точки зору можна порівняти зі спортом. Працюють м’язи, підвищується тонус, сила, витривалість, калорії витрачаються, а м’язова маса росте. І якщо знати, як вплинути на всі ці процеси, можна не тільки «піднятися до небес», а й попрощатися із зайвими кілограмами!

Займатися, правда, доведеться наполегливо і регулярно. Але весь процес і, головне, фінальний акорд – це солодке задоволення і незабутню насолоду. Забудьте про комплекси, секс-марафон оголошується відкритим!

Розминка: флірт з родзинкою – 37 ккал

Налаштували душу на секс, налаштуйте тіло! Почніть фліртувати, де б ви не були. Зараз, коли у кожного з нас є телефон або гаджет покруче, не скористатися цим просто величезне упущення.

Надішліть коханому повідомлення про найважливіше: розкажіть про потаємні думки та вподобання в сексі. Навіть якщо ви говорили про це, не далі як вчора. Адже сьогодні все може бути зовсім по-іншому. Не забудьте поцікавитися, чого хоче ваш партнер, і висловіть готовність втілити всі його бажання.

Відправляючи черговий лист, не соромтеся у виразах! Чим відвертіше, пікантні і гостріше буде ваше листування, тим більше калорій спалить ваш організм. А все тому, що деякі слова і поєднання змушують наше тіло буквально горіти зсередини.

Стриптиз і роздягання партнера – 70 ккал 8 ккал

Хороший стриптиз – це коли вам виконувати приємно, а чоловікові на всю цю «вакханалію» дивитися. Якщо руху еротичні, активні і спокусливі, танець швидко переростає в сексуальний акт. Але поспішати, все ж, право справа не варта! Як кажуть в народі, Москва не відразу будувалася!

Пограйте в «погану сексуальну штучку», потанцюйте у уявного жердини протягом декількох хвилин, не бійтеся при цьому задіяти партнера. Коли почуття прекрасного буде задоволено, перейдіть на коліна партнера і почніть повільно знімати з нього одяг. Кожен рух, кожен помах руки наближає вас до оргазму і … спалює калорії.

Солодкі поцілунки – 6,5 ккал в хвилину

Пестячи партнера, не варто забувати про його губах. Вони можуть бути ніжними, чуттєвими, м’якими і податливими. Їх можна спробувати на смак, оцінити аромат. І довгим поцілунком відобразити на його губах своє захоплення.

Чим сильніше ваші губи зімкнулися з його в чуттєвому пориві, тим міцніше ваші відносини і гаряче інтимне життя. Але не тільки. Поки справа не зайшла ще занадто далеко, відгукуючись на ласки пам’ятайте про калорії. Якщо це все ще важливо, звичайно.

Оральний секс – 100 ккал за півгодини

Оральні ласки – це питання довіри партнерові. Багато чоловіків не уявляють своє інтимне життя без них. За їх поданням кожна жінка повинна вміти робити мінет. Знати різні прийоми його виконання, і як наслідок, мазати, пестити і леліяти найдорожче.

І якщо у вас з цим відносини поки не дуже, пора ставити питання ребром. І не тільки питання, але і деякі частини тіла чоловіка. Народжуючи трепет метеликів в його животі, дійте ніжно, томно, але особливо не захоплюйтеся. Занадто швидкий фінал навряд чи буде зараз до місця (за винятком випадку, коли ви налаштовані на другий захід). Та й сперма – річ для фігури далеко образливі -15 ккал, хоча тут ще важливий обсяг.

Секс по-швидкому – 25 ккал

Секс – така справа, коли халтурити не можна. Швидкість і драйв краще залишити для гонок, екстремальних видів спорту та інших заходів. А то ненароком можна втратити на якості самого приємного.

Ну що це за справа така – парочка фрікцій і все? Так і хочеться запитати: а що, все вже закінчилося? Але краще не треба, може, у чоловіка таке бачення прелюдії і зараз він переграє останній візит. А поки заспокойте себе тим, що з 25 кілокалоріями вам все-таки вдалося розпрощатися. Не густо, звичайно, але і на тому спасибі.

Поза «наїзниці», і ніяких заперечень! – 75 ккал за 10 хвилин

Коли жінка бере справу і тіло в свої руки, чоловікові залишається тільки підкоритися. Поза «наїзниці» – краще, що ви можете йому запропонувати. Тепер ви задаєте тон, ритм і швидкість. Ви самі вирішуєте, як буде супер для вас двох. Помилитися просто неможливо! Ви – головна, ви ведете, а його справу дякувати свою Пані.

А потім, потім можна перейти до інших пестощів. Сподіваємося, калорії перестали вас хвилювати?

Секс, Пекс, Пекс – 150 ккал за півгодини

Між позою «наїзниці» і яскравим світлом в кінці тунелю може бути п’ять хвилин, а можуть бути всі півгодини. Нехай фінальну крапку поставить ваш чоловік. Адже він пам’ятає про те, що жіноче тіло любить ласку? Багато ласок, дотиків, поцілунків, різноманіття в позах і компліментах. Всього того, що так хочеться повторити …

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій