Нижня білизна – в справу?

Якщо ви жінка і вам не вистачає грошей, ви можете їх заробити оригінальним способом, продавши свій ліфчик, трусики або інші предмети туалету. Достатньо лише розмістити оголошення про продаж на відповідному інтернет-сайті.

Бізнес на жіночих трусиках

Ношене жіночу білизну користується стабільним попитом у певній категорії покупців – в основному чоловіків. У Мережі існує цілий бізнес з продажу таких обноски.
Газета The New York Post взяла інтерв’ю у мешканки Нью-Йорка, яка погодилася детально розповісти про те, як вона продає свою нижню білизну через інтернет, і розкрити деякі професійні секрети. За словами жінки, ідею їй підказала колишня товаришка по службі, з якої вони разом працювали офіціантками в піцерії. Так американка дізналася про сервіс, який зводить потенційних продавців і покупців один з одним.

Героїня інтерв’ю розповіла, що чим більше інформації ти вказуєш про себе в оголошенні про продаж, тим більше шансів, що твій товар куплять і тим дорожче його можна продати. Правда, жінка дотримується обережності – так, вона ніде не показує свого обличчя, а якщо клієнти просять фото, то висилає знімки, на яких видно тільки тіло і на ньому надіті предмети туалету, які вона продає.

Будь-який каприз за ваші гроші

Кожна пара трусиків йде за 15 доларів. Але тут є свої тонкощі. Так, більшість клієнтів хочуть отримати зовсім не заношені ганчірочки, а майже нові речі. Зазвичай наша героїня носить пару трусиків 48 годин, тобто дві доби. Якщо клієнт хоче, щоб вона ганьбила їх додатковий день, ціна підвищується на 5 доларів … Середній заробіток «продавщиці» становить близько 60 доларів в тиждень, тобто щотижня «йдуть» три-чотири пари трусів.

Це саме бізнес, адже труси купуються тільки для того, щоб потім їх продати … Зрозуміло, що чужі обноски клієнти купують не для того, щоб використовувати за прямим призначенням. Ну яка нормальна жінка купить труси або ліфчик, які вже носила до неї інша особа? Зазвичай їх купують чоловіки, у яких такі штучки викликають певні сексуальні фантазії. Адже ні для кого не секрет, що труси, бюстгальтер або підв’язки, які носять жінки, для деяких представників сильної статі є дуже збудливим фактором … У багатьох чоловіків спостерігається схильність до фетишизму. Але дістати бажану річ не так-то просто. Не у всіх чоловіків є дружини або постійні подружки, та й як вони поставляться до такого «перекручення»? Тому покупка через інтернет – найкращий варіант. Все тут анонімно, продавець і покупець можуть представитися будь-яким ім’ям або ніком, а гроші переводяться на електронний рахунок.

Також використану білизну користується попитом у трансвеститів. Наприклад, у оповідачки був один клієнт – одружений чоловік, батько кількох дітей, який любив потайки переодягатися в жіночий одяг і мріяв накопичити на операцію зі зміни статі.

Як повідомляє видання Vice, після того як однієї з сюжетних ліній серіалу «Помаранчевий – хіт сезону» стало створення однієї з ув’язнених жіночої в’язниці таємної мережі з продажу ношених трусів, в інтернет-пошуковику Google різко зросла кількість запитів «продати ношені труси», а кількість реєструються користувачів на сайті збільшилася в шість разів.

Проституція або мистецтво?

Чи можна вважати продаж ношеного білизни різновидом проституції? Звичайно, ні. Адже мова не йде про інтим, нехай навіть віртуальному, і потім, хіба прийде нам в голову вважати проституцією, скажімо, продаж старих меблів, верхнього одягу або комп’ютера?

Однак ясно, що далеко не кожна жінка піде на такий вчинок, як продаж цих предметів гардероба, навіть на умовах повної анонімності. Сам по собі процес продажу досить «геморойних»: треба вивісити оголошення або знайти підходяще на сайті, зв’язатися з покупцем, ризикуючи зіткнутися з не зовсім адекватною людиною, виконувати його примхи … І таких вже величезних грошей це не приносить – швидше, все робиться «з любові до мистецтва ».

Для багатьох може виявитися неприйнятною сама думка про те, що твоїм нижньою білизною може скористатися хтось інший, причому в самих «непристойних» цілях. Тому такий бізнес навряд чи охопить широке коло людей. Та й не факт, що його не заборонять згодом як «аморальний».

Чи може прижитися це в Росії? Безперечно, кому-то така ідея заробітку може цілком сподобатися. Але малоймовірно, щоб продаж нижньої білизни стала масовою тенденцією. Надто вже інший у росіянок менталітет. Хіба що цим будуть займатися любительки гострих відчуттів. Тому варто розглядати явище скоріше як якийсь екзотичний соціокультурний феномен, ніж як повноцінний вид бізнесу. Хоча в Мережі автор цієї статті вже виявила кілька оголошення російською: «Продам ношені трусики». Як то кажуть, є попит, є і пропозиція …

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій