Тонка талія: 7 вправ йоги

Тонка талія – це завжди заманливо для прекрасної половини і спокусливо для чоловіків. Але якщо ти від природи не володієш фігурою «пісочний годинник», мати тонку талію допоможуть регулярні занять йогою. На думку вчених, ідеальне співвідношення стегон і талії одно, приблизно 0,7, як у Леді Діани (з пропорціями 61/87), Венери Мілоської, Демі Мур і знаменитої Ляльки Барбі. І при цьому не важливо, що у дівчини повненькі стегна або маленький бюст, адже весь акцент зосереджений на талію, яка майстерно приховує недоліки постави.

А скільки художніх творів і картин написано на славу не тільки красивих ніжок, стегон, бюста і милою повноти жінок. Особливою темою виділена саме тонка талія, як одне з головних достоїнств леді. Саме вона, незалежно від уподобань, традицій, культур та часу надихає чоловіків на прекрасне.

Також лікарі, дієтологи і вчені виступають за факт, що тонка талія є ознакою загального здоров’я і здоров’я репродуктивних органів жінки. А ось коли з фігурою виходить як в анекдоті з кравцем, хто цікавиться у замовниці з мірками 100-100-100: «Де будемо робити талію?», Значить, треба терміново звернути увагу на свій організм, в якому явно спостерігається низький рівень естрогену.

Що робити, щоб мати осину талію? Можна крутити обруч хула-хуп. Але результативніше зайнятися йогою. Багато асани, силові, на бічні скручування, на розтяжку, зміцнюють прес і м’язи спини, роблять фігуру стрункою, допомагають схуднути. Займаючись регулярно, 5-6 днів на тиждень по 30 хвилин, ви вже через місяць відчуєте, що час витрачено не дарма! Які ще потрібні мотивації, щоб почати виконувати вправи йоги вже зараз?

Вирабхадрасана (поза воина)

У положенні стоячи поставте широко ноги, ступні – паралельно один одному. Потім розгорніть ліву стопу на 90 градусів вліво і трохи всередину – праву стопу. Зробіть видих і як би присядьте на ліву ногу таким чином, щоб вийшов прямий кут. Права нога, залишається прямий. Тулуб розгорніть вліво. Руки з боків підніміть вгору, зімкнувши долонями над головою. Груди і обличчя звернені у напрямку до лівої ступні. Замріть на час семи-десяти циклів дихання. Виконайте всі рухи з іншою ногою. Прасаріта Падоттанасана зі скручування (поза розтягнутої стопи)

Продовжуємо перебувати в позі Воїна. Права та ліва стопи знаходяться паралельно один одному. Руки зімкніть за спиною в замок. Загорніть трохи всередину стопи. На вдиху розправте груди, а на видиху зробіть нахил вперед. Дайте рукам опуститися настільки за голову, наскільки витримають плечі. Вдих і на видиху поставте руки долоньками на підлогу. Потім лівою рукою захопіть щиколотку правої ноги і зробіть скручування, розгорнувши вправо живіт і піднявши вгору праву руку. Зафіксуйте положення на три цикли дихання. Уткатасана зі скручування (поза стільця)

Займіть положення стоячи, ступні поставте разом. На вдиху зробіть рух, ніби хочете сісти на стільчик. Опустіть сідниці вниз, ноги зігніть в колінах. На видиху поверніть корпус вправо. Руки з’єднайте перед грудьми в «Намасте», і зробіть упор лівим плечем або ліктем на коліно правої ноги. Зверніть увагу на коліна! Вони повинні знаходитися на одній лінії. Підніміть повільно голову до верху. Утримуйте положення протягом трьох-п’яти циклів дихання.

Уттхіта Тріконасана (поза трикутника із захопленням стопи)

Стоячи, поставте стопи ніг якомога ширше один від одного. Долонями, що дивляться в підлогу, витягніть руки в сторони. Розгорніть вправо стопу правої ноги і в ту ж сторону поставте ліву стопу, приблизно на сорок п’ять градусів. Вдихніть і постарайтеся витягнути корпус з боків. З вдихом зробіть нахил вправо і упор рукою в підлогу, або на саму стопу, її підйом. Намагайтеся розкрити грудну клітку, спрямовуючи вгору ліву руку. Погляд направте на ліву долоню. Протримаєтеся в такій позі три-п’ять циклів дихання. Проробіть вправу з іншою стороною.

Дханурасана (поза лука)

У положенні лежачи на животі, руки вздовж тіла, зробіть видих, зігніть ноги в колінах і одночасно підніміть корпус. Руками обхопіть щиколотки. Дихання рівне і вільний. Радиться наскільки є можливість підтягти вгору руки і ноги. На підлозі повинен бути тільки живіт. Утримуйте положення три-п’ять циклів дихання.

Ардха Чандрасана (поза полумесяца)

Постава пряма. Зробіть вдих, на видиху зігніть ноги в колінах. Поставте на підлогу руки. Підніміть вгору праву ногу і праву руку. Вправо розгорніть таз і грудну клітку. Дихайте глибоко і рівно. Утримуйте положення п’ять циклів дихання. Потім опустіть праву ногу, руку і поверніться у вихідне положення. Виконайте всі дії з лівою ногою і рукою.

Ардха Навасана (поза лодки)

Займіть положення сидячи на підлозі. Ноги прямі. На видиху відхилите тіло трохи назад. Ноги трохи зігніть в колінах і підніміть до рівня грудей. Натягніть шкарпетки. Руки витягніть уздовж ніг. Утримуйте положення протягом п’яти-семи циклів.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій