Яких саме вітамінів бракує в вашому організмі?

Зараз не сезон овочів і фруктів, дні короткі, мало сонця, і з цим нічого не поробиш. Тому зимовий гіповітаміноз – звичайне явище. Як визначити, яких саме вітамінів бракує в організмі?

Щоб знову відчути себе активною і енергійною, згадай про вітаміни. Взимку в них особливо потребує наш організм! Тільки не плутай гіповітаміноз з авітамінозом – важким патологічним станом, пов’язаним з гострою нестачею в організмі всіх вітамінів.

Чого бракує? Перевір себе!

Існують прості тести, за допомогою яких можна визначити, яких саме вітамінів бракує в твоєму організмі.

Тест № 1
Витягни руки долонями вгору і постарайся одночасно зігнути мізинець і безіменні палець так. щоб кінчики торкнулися долоні. Якщо виконати цю вправу якісно не виходить, це говорить про дефіцит вітаміну Вь.

Тест № 2
Якщо ти помічаєш, що навіть при слабких ударах у тебе з’являються синці, то це, швидше за все, походить від нестачі в організмі вітамінів С, К, Р.

Тест № 3
Тебе постійно турбують запаморочення і шум у вухах? Це викликано нестачею вітамінів В3 і Е, а також мікроелементів калію і магнію. Вплив цих вітамінів на організм людини посилює поєднання з вітаміном С.

Тест № 4
Почервоніння очей, нездатність швидко адаптуватися в темряві часом пояснюються нестачею вітамінів А і В2. Вітамін А – жиророзчинний, тому засвоїтися повністю він зможе тільки з жирами.

Тест № 5
Лупа з’являється в тому випадку, якщо є дефіцит вітамінів В12, В6, Р і селену. Кофеїн руйнує вітаміни групи В – зменш вживання кави. |

Тест № 6
Волосся раптом стали тьмяними і ламкими? Це ознака нестачі вітамінів В9, С і Н, а також кальцію.

Тест № 7
Причиною безсоння може бути дефіцит вітамінів групи В, калію і кальцію. Але май на увазі, що снодійні засоби ускладнюють засвоєння вітамінів цієї групи.

Сподобалась стаття, поділися з друзями:

Залишити свій коментарій